Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

luzak128

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by luzak128

 1. wiaterku raczej nie było , tak włożona sprężyna M140 co do mocy FPS nie mam pojęcia gdyż nie mam chromo , hmm jak będę robił w najbliższym czasie zakupy to wezmę 0.30g , ok spróbuje na 0.25 puki co .
 2. Po pożądnym przestrzelaniu repliki z 15 metrów za każdym razem trafiam w puszkę po piwie a z 30 m jest taki temat że strzelę i trafię 3-4 strzałami pod rząd a później kulka leci w lewo , przy kolejnym strzałem w prawo ,kolejnym w górę . A później znów przy kolejnych 3-4 strzałach kulki lecą po sznurku i trafiam w puszkę. Co może być przyczyną tego ?gumka hop-up ? używam kulek GG 0.25g strzelałem w lesie przy bezwietrznej pogodzie.
 3. chwilkę postrzelałem i czuć wzrost zasięgu , Po kilku strzałach kulka zawiesiła się w komorze hop-up, po przepchaniu wyciorem chwilkę później nie byłem w stanie przestawić trybu ognia a spustu nie mogłem wcisnąć ,tego jeszcze nie było, Za chwilkę rozkręcę replikę i napisze co i jak . Po rozkręceniu GB mosfet spisuje się , sprężyna w pozycji wyjściowej a co do samego przyblokowania spustu sam nie wiem , domyślam się że sprężynka spustu (cofająca ten miedziany bolec) przycieła się z popychaczem i stąd nie mogłem wcisnąć spustu . teraz poskładałem całość do kupy i replika działa .
 4. z początku po poskładaniu GB , replika nie reaguje na semi po przełączeniu na auto i puszczeniu ślepakami 3 strzałów wróciłem do semi i po 2 strzałach spust przestał cofać , rozebrałem replikę gb lecz nic nie znalazłem niepokojącego po czym ja złożyłem i strzelała bez przycięć , 5 strzałowa seria auto i kulki lecą ,tak jak by korpus otaczający replikę gdzieś dociskał na spust, teraz rozebrałem replike w celu włożenia M140 . po kilkukrotnym poobijaniu tunku na ścianie prowadnicą udało mi się włożyć M140 , Po złożeniu raz na kilka strzałów słychać sprężyne i co kilka strzałów spust nie cofa , dziwna sprawa , a co do osiągów jutro coś po testuję
 5. no widz w tym że podkładki kupiłem wraz z zębatkami , 10x 0.10 mm i 10x0.15 mm , teraz kwestia dorobienia opóźniacza, reasumując gdzie podszlifować mój opóźniacz ?
 6. od dołu tzn gdzie ? tutaj ? Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
 7. dobrze to ująłeś Huba_lbn , reasumując mój nowy przerywacz jest OK ?
 8. ok , chyba do wprawy doszłem 30 min i opóźniacz jest , taki będzie ? Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro , co do wypodkładkowywania chce poskładać GB jak najlepiej bez udziału serwisu ( czegoś się nauczyć ) więc poprawię podkładkowanie ;)
 9. hmm szkoda że wcześniej nie wrzuciliście mi linków , muszę od nowa zacząć .
 10. gdy opóźniacz tak zeszlifuje będzie OK ?? Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
 11. to już wole zamówić w sklepie , proszę narysuj mi w paincie na moim zdj gdzie zeszlifować i ile i wstaw zdj na forum ,a tak zrobię bo szkoda czasu jaki włożyłem w opóźniacz.
 12. trochę dochuchałem opóźniacz , będzie działać ? Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
 13. godzina roboty , nie sądziłem ze tak kiepsko pilnikiem się dorabia metal,coś z tego będzie ? gdzieś jeszcze pilnikiem dotrzeć ? Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
 14. ... - taki kształt opóźniacza jest OK jak na linku ? http://azteko.pl/arma-tech-opozniacz-popychacza-apg106-p-10899.html
 15. hmm ok to sobie zrobię , jakiej grubości owy opóźniacz powinien być ?
 16. dzięki za rady , najpierw muszę wymodzić coś z opóźniaczem , trochę nie chcę mi się składać zamówienia tylko po opóźniacz , można go samego dorobić z np plastiku ? mam akurat taki gruby i płaski kawałek , duże obciążenia musi znieść ?
 17. rozumie , czyli mam na siłę wcisnąć tą M140 w mojego GB ? i wszystko ma być OK ? tak ? macie jakieś doświadczenia z wciskaniem tak długiej sprężyny do gb ? bo prawdę powiedziawszy mam z tym problem .
 18. dźwięk jest jak by zębatek lecz wątpię by to była wina źle wyregulowanego silnika, jaki opóźniacz proponujecie do moich nowych zębatek ? http://azteko.pl/arma-tech-opozniacz-popychacza-apg106-p-10899.html http://azteko.pl/shs-opozniacz-popychacza-p-2563.html czy ten http://azteko.pl/element-opozniacz-popychacza-g2-p-908.html aktualnie mam włożony nowy tłok SHS z 3 stalowymi zębami , wystarczy on do sprężyny M140 ?
 19. tyle że nie chodzę na strzelanki , karabinek używam wyłącznie do postrzelania w niedzielne popołudnie do tarczy , puki co poskładałem replikę na starej sprężynie, solidnie wypodkładkowałem zębatki wg tej instrukcji i lecz podczas oddania strzału słyszę bardzo metaliczny dźwięk pracy GB , o wiele głośniejszy jak na stocku, nie wiem co to znaczy ,do tego replika nie pluje kulkami , domyślam się ze problem jest w opóźniaczu którego nie ma, a wypustka na zębatce tłokowej jest o wiele mniejsza jak w stockowej zębatce , tyle dobrego że Mosfet załatwił temat z nieregularnym zatrzymywaniem się tłoka po oddaniu 1 strzału .
 20. dałem sobie jakoś radę , stara sprężyna około 8,5 kg . a z nowa mam problemy gdyz jest ewidentnie długa nie jestem w stanie włożyć nowej sprężyny .... jak trzymam cylinder to prowadnica ze spreżyną wyskakuje w kosmos gdy 2-ga ręką staram się zamknąć drógą połówkę dekla GB nie mam pojęcia co z tym robić , nowa M140 mierzy 17,8 cm a stara 14,8 cm ..... to normalne taka przerośnięta sprężyna ?
 21. na powyższym poście zamieściłem zdjęcia porównawcze , jak chodzi o wagę stara sprężyna waży 16 gramów a nowa 20 gramów z tym że nie wiem jakiego producenta jest stara sprężyna.
 22. to co mam z tym zrobić ? montować tą sprężynę czy odesłać do sklepu wymieniając ją na inny model ? i innego producenta.
 23. Witam , po długiej przerwie zrobiłem zakupy a mianowicie : https://gunfire.pl/p...ek-100-300.html https://gunfire.pl/p...rnado-M140.html Mam pytanie , moja stara sprężyna się tak ubiła czy ta nowa jest nad wymiarowa ? Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
 24. Witam , chciałem zakupić kilka nowych części do GB , czy te są dobre i będą pasować do mojego GB V3 ,coś jeszcze dokupić by mój GB pracował należycie ? http://azteko.pl/shs-sprezyna-m130-p-1827.html http://azteko.pl/shs...-v3-p-2558.html http://azteko.pl/shs...oxa-p-6816.html http://azteko.pl/gg-...ona-p-1276.html http://azteko.pl/arm...06-p-10899.html co o tych częściach sądzicie ?
×
×
 • Create New...