Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fullweesky

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fullweesky

 1. Artykuł był wcześniej inaczej napisany, były użyte słowa "replika" co starszym osobą w naszym kraju na pewno skojarzyło by się od razu z wiatrówkami straszakami i asg. Takie sytuacje powodują, że przeciwnicy wolności mają kolejne argumenty do zaostrzenia przepisów. Wszędzie teraz o tym piszą tylko dlatego, że to była "broń". Co chwilę ktoś popełnia samobójstwo, i jakoś cisza.
 2. Naprawdę... ? Nie wiedziałem, dziękuję. A już miałem wyrzucić moją szatańską zabawkę na śmietnik bo jeszcze się coś złego stanie. A tak serio jeśli rozdmuchają sprawę, mogą się przyczepić do wiatrówek, czarnoprochowców, straszaków i .... (uwaga niespodziewanie) ASG... Idealne preteksty do ograniczenia wolności.
 3. Słucham sobie radia a tu bum, dziewczyna z mojego miasta popełniła samobójstwo. Czytam sobie artykuł, a tu kolejne bum "Broń należała do ojca dziewczyny i była repliką" to brzmi zupełnie jak "jabłko należało do ojca i było pomarańczą" Co myślicie o tej sprawie, jak odbije się na airsoft ? źródło: http://www.rmf24.pl/...16-,nId,1414216
 4. Mam takie pytanie, czytając artykuł formacji sgo natknąłem się na pojęcie "wagaszanie jednostki", szukająć zawzięcie w googlach i badając artykuł nie doszukałem się dokładnego znaczenia tego pojęcia. Może ktoś z was wie co oznacza? Edit. Do zamknięcia, dostałem olśnienia i nie było tu tajemnych technik tylko zwykłe skierowanie broni w górę (taktyka zielona) albo w dół ( taktyka czarna). I od razu przepraszam za zaśmiecanie forum.
 5. Witam, Jakiś czas temu zakupiłem na taiwangunie kamizelkę MOLLE ARMOR VEST i pozytywnie mnie zaskoczyła, Kamizelka jest dosyć wygodna i naprawdę wytrzymała, wzmacniana stalowymi linkami. Jak na kamizelkę za 150zł naprawdę dobre wykonanie. Wystarczy ją dobrze wyregulować i dokupić porządne ładownice. Sama w sobie ich nie posiada co na pewno jest zaletą, każdy może dokupić sobie taki szpej jaki potrzebuje. Już trochę siedzę w asg i miałem styczność z wieloma kamizelkami ta nie odbiega od tych z wyższej półki. Może nie jest wykonana z Cordury tylko nylonu ale po co lepszy materiał w warunkach a
×
×
 • Create New...