Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

woma

Użytkownik
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

 1. Ogólnie chyba nie ma w żadnym sklepie dostępnej tej wersji od Umarex/VFC. Fajnie byłoby jeśli replika byłaby z blow backiem i miała znośne cenowo magazynki. Raczej nie interesuje mnie kupowanie elektryka i przerabianie go na gaz. Na replikę planuję wydać do 2500zł. Ile kosztuje taka przeróbka na HPA i jakie daje korzyści?
 2. Witam, Przeglądam oferty sklepów i zastanawiam się, które HK416 wybrać? Widziałem wykonania Umarexa, WE , a pewnie jeszcze znajdzie się kilku innych producentów. Czy warto kupić replikę napędzaną Green Gasem, CO2, a może HPA? Co powinienem wiedzieć stając przed takim wyborem i na co zwrócić uwagę?
 3. Moje ulubione opisy od Krakmana! Moc, siła, prędkość początkowa to według nich terminy równoważne :) Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 4. A wytłumacz mi jak krowie na rowie w jaki sposób założyłeś dystanser H?
 5. Zasilasz silnik boxa pełnym napięciem akumulatora?
 6. Ja mam mniej więcej takie coś: http://img705.imageshack.us/img705/4817/backfeed.jpg Polecam.
 7. Na lufie wewnętrznej jest taki pierścień metalowy który ma dawać oparcie pod sprężynę, która dopycha komora hopa do gb. Sprawdź czy nie założyłeś go odwrotnie. U mnie była taka sytuacja. PS. Widzę, że wszyscy dwójnogi ściągają? :D
 8. Stokowa kostka wg zapewnień sprzedawcy w elektrycznym jest liczona na max. 2A. W replice w szczycie może iść 10x tyle. Odpowiedź czy może się spalić, czy nie nasuwa się sama.
 9. Jakiego używacie dystansera? U mnie komora CA + zielona gumka G&G w ogóle nie kręci.
 10. Przecież tam jest w GB tyle mięsa, że choćby to z czekolady było to wytrzyma ;)
 11. Ja mam kolbę od Scara firmy JLS. Nie wchodzi do niej bateria, ale jest składana na bok. Po drobnych przeróbkach pasuje i mnie się podoba. Wrzucę fotkę jak nie zapomnę.
 12. Kolba z wersji para jest straszliwie ciężka. Dla odchudzenia lepiej ją wywalić.
 13. Nie wiem ile mam ROF, ale powyżej 20. Nic nie robione tylko akumulator 12V. Prędkość 385fps wszystko stock. Wystarczy.
 14. Też w tej chwili otwieram to dziadostwo nożem jednak nie podoba mi się to rozwiązanie. Ani tego pokleić, ani pospawać. Ukręciła mi się też już jakiś czas temu śruba regulująca ustawienie poziome w szczerbince i jakoś nie chce mi się tego braku uzupełnić.
 15. A ja z czystej ciekawości zapytam czy komuś pekła dźwignia od klapki/zatrzasku magazynka, która pozwala na wypięcie maga? Ma ktoś pomysł skąd taką część zdobyć?
×
×
 • Create New...