Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fhrancuz

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Chodzi o coś takiego http://deltashop.pl/pl/maski-ochronne/1122-maska-stalker-bat-tmc-acu.html ? Znasz może jakąś dobra kamizelkę taktyczną, chodzi mi głównie o ochronę torsu niż zapas kieszeni i o przedział 150-200 zł.
 2. Myślałem o zestawie 4 shellsów za 35 złoty :D
 3. Temat do zamknięcia bo strzelba już zamówiona :D
 4. Ech, to mimo klimatu zrezygnuje i pomyśle nad tym Stalkerem, ale i tak dziękuje za pomoc teraz zaczynam szukać kamizelki tak by w przyszłym tygodniu mieć już cały ekwipunek :] Ps. Co myślicie o tej kamizelce http://gunfire.pl/product-pol-1152197719-Kamizelka-taktyczna-typu-IBA.html ?
 5. Wiem, ale większość moich znajomych ma 260-280 i po 230-240 w pistoletach. Wiesz może cy maska ochronna i pod nią jakieś cienkie gogle zdadzą egzamin?
 6. To ja zamówiłem, po radach z forum, M56 z 320 po 3 kule na strzał i myślałem, że będzie płacz, że zabić tym kogoś mogę :/
 7. Hmm, a jakby pod te maski jakieś cienkie gogle dla ochrony? Bo te maski naprawdę klimatycznie wyglądają :D Ps. Nawet nie widziałem nigdy repliki z 500fpsami, pewnie jakieś snajperki, tak?
 8. Nie wiem czy tak można, ale nie chcąc śmiecić na forum. Czy można gogle zastąpić tego maskami ochronnymi: http://gunfire.pl/product-pol-1152198504-Maska-ochronna.html http://gunfire.pl/product-pol-1152200935-Maska-ochronna-FMA-Hell-Jazz.html http://gunfire.pl/product-pol-1152198222-Maska-ochronna-.html Chronią one w ogóle czy to tylko ozdóbka?
 9. Ten SASik ciekawy i w sumie nie drogi. Jeszcze będę szukał krótkiej broni i ubioru na ASG(kamizelka, maska itp.), wiec pewnie będę jeszcze nieraz tu zaglądał z zapytaniem :] No niestety mimo, że do Łodzi mam najbliżej to już mnie skusił UP Wrocław Ekonomia :D
 10. Tu chyba chodzi o mój gust. Od czasów CS'a kochałem pompki i mocne strzelby, a karabinki jakoś mi nie podchodziły. To będzie moja pierwsza replika, wcześniej co prawda grałem na "arenach" asg i w paintball, ale zawsze wypożyczonym sprzętem bo u mnie w domu panuje zasada "żadnej broni" (mam młodszego brata), ale wyjeżdżam na studia do Wrocka i chciałbym zacząć przygodę z ASG na powaznie :]
 11. Dzięki za ostrzeżenie chłopaki, uratowaliście moją wypłatę :D
 12. Witam, Chciałbym zadać pytanie o "M56 A Replika shotguna Benelli M3" podaje link: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-422-M56-A-Replika-shotguna-Benelli-M3.html#projector_components_hidding Czy nadaje się on na QCB bo czytałem od internetowych mędrców, że mimo 320 fps jest zbyt silny i mógłby zrobić komuś krzywdę. Jeśli naprawdę się nie nadaje to możecie podać inny długi shotgun w cenie do 500 zł. Z góry dziękuje.
×
×
 • Create New...