Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GRO9NO

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
 2. Siema maniacy, Sprawiłem sobie ostatnio magazynek elektryczny pj ,ale nie wiem skąd ogarnąć do niego akumulator. W sumie to nie wiem nawet co to za wtyczka... więc nie wiem nawet gdzie szukać. Poratujecie? Gdzie można dostać akumulator i ładowarkę do niego? Mile widziane linki i im taniej tym lepiej ofc ;)
 3. Niektórzy mówią ,że DD są jak G&G.
 4. Byłem dzisiaj na strzelance ze swoim coltem i nastąpiła dość dziwna awaria. Przyszedłem z nim z 1 kapsułą co2 w środku. Było dobrze strzelał ok. Gaz się skończył wymieniłem kapsułę ,przeładowanie strzał pfffff nie ma gazu. Ale dlaczego to się stało wszystko zrobione identycznie jak wcześniej. Druga kapsuła przykręcona jeden strzał drugi pffffy lufa została z przodu ,prawie wypadła z repliki i poszła smuga gazu z okolic przełącznika trybów ognia. Nie rozumiem o co chodzi.Wyjaśni co się mogło zepsuć i jak to naprawić?
 5. Ale Dum Dum nie zacinają mi się w replice ,a rocketsy już tak. To jeszcze nie czas na low-capy i real-capy :icon_razz: .Duże zużycie kulek wynika z codziennych strzelanek ,które są dość dynamiczne :icon_smile: Znacie jakąś alternatywę dla dum dum i rockets?
 6. Generalnie większość drużyny ma repliki podobnej mocy. Nie chodziło mi o producenta kulek w chinach tylko dystrybutora na Polskę, mój błąd. W drużynie jest około 20 osób. Z rabatem na gunfire opłacałoby się kupić rocketsy w paczkach 25kg ,ale one są słabe jakościowo tzn. strasznie się zacinają. Napisałem maila do dystrybutora kulek Dum Dum odnośnie współpracy z drużynami asg.
 7. Poczytałem ,poszukałem i nie znalazłem nic tzn. kulek w niższych cenach niż aktualnie kupuję. Mam pytanie do ludzi współtworzących drużyny asg. Czy składacie się na kulki raz na jakiś czas czy każdy kupuję według własnego zapotrzebowania? Zastanawiam się nad kupowaniem bezpośrednio u producenta.
 8. Zakładam z kolegami drużynę asg .Teraz gramy praktycznie codziennie i zużycie kulek jest spore. W jakich hurtowniach lub sklepach opłaca się kupować kulki 0,25g?Oczywiście chodzi o kulki dobrej jakości :)
 9. GRO9NO

  Buty do 200 zł

  Po wczorajszej strzelancę mam lekko zmielone stopy :/ powód: temperatura powyżej 20 stopni i buty zwane opinaczami. Buty nie najgorsze ,ale na lato się nie nadają. Szukam pustyniaków do 200zł max. Zastanawiałem się nad Altamami i m92.Altamy są polecane ale o m92nie widziałem opinii. Które z nich wybrać i dlaczego? Inne propozycje też mile widziane :) .
 10. Ten pierwszy nie różni się mocowo od innych replik Auga dostępnych na rynku. Wszystkie są w granicach 330-350 fps. Drugi ma 400 fps.Te od gfc są mocniejsze. Na forum nie widziałem tematu o jakimkolwiek augu gfc. Podłączam się do tematu. Jeśli ktoś miał styczność z tym z drugiego linku lub innym od gfc ,niech się podzieli informacjami i powie czy warto.
 11. Witam, Chciałem zakupić sobie kamizelkę Mehler vario system.Problem jest taki ,że na armyworld nie mają wkładu balistycznego tylniego w rozmiarze M.Czy dałoby się skrócić wkład balistyczny?Jeśli tak to jakim sposobem?Widzieliście może tą kamizelkę w rozmiarze M z kompletem wkładów balistycznych w tym samym rozmiarze?
 12. Panowie problem rozwiązany :icon_smile: Dzisiaj z kolegą rozebraliśmy replikę .Wszędzie smar chiński smar w lufie,na tej osłonce przed spustem, GB pluł smarem.Taki brud w nowej replice i jeszcze po serwisie to normalnie dziadostwo ze strony taiwanguna. Przyczyną całego problemu okazała się gumka hop up .Okazało się ,że cały czas strzelałem bez hop upu (jak pierwszy raz dostałem to dobrze strzelała,po wizycie na gwarancji zmniejszyła osiągi).Po pierwsze gumka jest źle odlana ,po prostu krzywa,po drugie krzywo włożona ,a po trzecie dystanser był włożony luzem.Ręce opadają. Na razie strzela ,ale
 13. verb007 zawsze tak robię nakręciłem teraz lżej bo blackblut tak polecił ,ale efekt jest taki sam :(
 14. Magazynek hi cap stockowy nic nie lata,bębnowy od cymy też nie lata ,wszystko wchodzi elegancko.Nie podkręciłem hi cap do końca i na semi pierwszy strzał ,drugi pusty,trzeci pusty,czwarty pusty,piaty pusty ,dalej nie już strzelam.Na polu walki nie ma możliwości leciutkiego podkręcenia hi capa ,a w elektrycznym magazynku się nie do za bardzo lżej podkręcić.
 15. Nie czuję się na siłach do rozbierania repliki ,jutro z kolegą pogrzebiemy w środku.Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie.Macie jeszcze jakieś pomysły ,które nie wymagają rozbiórki?
×
×
 • Create New...