Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

k0nficjusz

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, dziękuję za odpowiedź. Cienkie kable do styków reszta z większym przekrojem?
 2. Chcę włożyć do swojej repliki ze sprężyną M130-140 mosfeta złożonego na IRL3713 według takiego schematu: Docelowo ma pracować na lipo 7,4v 20C. Czy przy tych sprężynach da radę, wymaga doczepienie radiatora(blaszki aluminiowej)? We wcześniejszych postach postach pisaliście również aby dołożyć tranila, Czy jest to niezbędne?
 3. Dzięki, umknęło mi to, ale słabo używałem szukaja :) Po założeniu zdam relację.
 4. Cześć, Czy, ktoś montował tę komorę do Speca Arms? Jestem szczęśliwym posiadaczem SA-A03 i budowa obecnej komory hop-up mocno odbiega od ProWina stąd moje obawy.
 5. Ok i tyle w temacie. Nie byłem pewien czy muszę przedłużyć lufę zewnętrzną i do tego tłumik. Ale skoro sam tłumi k wystarcza to ok. Czy w tłumikach jest spora różnica jakościowa? Czy taki za ok 50zł np. http://gunfire.pl/product-pol-1152198327-Tlumik-Covert-Tactical-Standard-35x100mm.html będzie gorszy od tych po 200zł?
 6. Hej, Planuję zakup lufy precyzyjnej do swojej mk18 specny. W sotcku mam 290mm, kupiona będzie miała ok 360mm. W jaki sposób mam ją zakryć. Czy zwykły tłumik dzwięku wystarczy?
 7. Mam Specne model SA-A03 kupiłem ze względu na "zauroczenie" MK18 i ograniczenie budżetowe. Po wyjęciu z kartonu 420fps. Na strzelankach nie wypadam gorzej niż pozostali z "wypasionymy" G&P... Moja eMka daje radę więc polecam.
×
×
 • Create New...