Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tiger112

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Posiadam replikę CM.039C. Chciałbym do niej wsadzić jakąś baterię Li-po 7,4v. Niestety pod pokrywą korpusu jest mało miejsca. Natomiast widzę, że niektórzy na komisie mają tam jakieś lipole czy inne mocniejsze baterie. No i pytanie brzmi: Jak zmodyfikować replikę, żeby wchodziła tam większa batka, lub czy istnieje bateria która tam się zmieści :icon_biggrin: ?
 2. Witam! W ramach zajęć PO poszliśmy na strzelnicę. Strzelaliśmy z pozycji leżącej. 8 strzałów. 3 próbne i 5 ocenianych. Na próbnych było spoko, wszystkie w cel a na ocenianych w sumie 32 punkty w skupienu 4 cm. Przeszliśmy przeszkolenie jak obsługiwać tą broń ale nie zwracali szczególnie uwagi na technikę naszego strzelania. Wcześniej miałem tylko styczność z wiatrówkami, replikami. Wydaje mi się, że poszło mi całkiem nieźle choć miałem pierwszy raz styczność z takimi przyrządami celowniczymi. Na początku było kółko (chyba z soczewką ale nie jestem pewien) a na końcu kółko ze szczerbinką chyba.
 3. Tiger112

  CM.039C

  A jak z ciężkością? Jest dobrze wyważona?
 4. Tiger112

  CM.039C

  Sorki za nowy temat ale mój internet coś szwankuje i myślałem, że nie dodałem... System VFC? Podaj przykład jakiejś repliki bo pierwsze słyszę :D
 5. Tiger112

  CM.039C

  Witam! Po sprzedarzy mojej byłej G36 JG 320fps postanowiłem kupić jakiegoś AK. W necie znalazłem jakieś powierzchowne opinie na temat CM.039c a wydaje się na całkiem przyzwoitą replikę. Mam do niej kilka pytań więc bez owijania w bawełnę: 1. Czy do tej repliki da się wsadzić 9,6v batkę? Bo ponoć tylko 8,6 wchodzą. Da się ją jakoś zmodyfikować? Wsadzić batkę do kolby? Byle nie montować na RIS puszki żadnej :P 2. Warta kupna w ogóle :D ? Jak wykonanie? Bebechy, i ogólnie jak się prezentuje? 3. Jest możliwość zmiany kolby? Zamierzam ją kupić na czas ok. 3 lata więc.... posłuży mi na tyle?
×
×
 • Create New...