Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Markus11

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Ale domknie się ? A jak z jakością nie pęknie ? a to http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_211&products_id=7749&name=Element_-_Oslona_okna_wyrzutnika_lusek_-_M4,_M16 tu jest napisane ,, skopiowane z oryginału zatrzasku nie pozwala na całkowite zamknięcie osłony ,, czyli też się nie zamknie ?
 2. Nawet po wymianie na inną czy coś? bo teraz zaklejam ją kawałkiem taśmy. Sorry za błąd oczywiście że chodzi o G&P :icon_biggrin:
 3. Witam! Co można zrobić żeby się zamykała? Wymienić?
 4. Czyli laser może uszkodzić wzrok? A jak bym poruszył okiem to znowu trzeba by było przytrzymać 10s. żeby uszkodzić siatkówkę? A po około 2 sekundach może mi się cokolwiek stać ?
 5. Ok dzięki za wszystkie rady :icon_razz2: Ale cz np. takie spodnie http://deltashop.pl/pl/spodnie/1011-spodnie-taktyczne-enhance-tmc-aor1.html nadadzą się czy polecacie inne?
 6. Ok Dzięki za wypowiedzi ale może są jakieś wkładki a może je z czegoś zrobić ? Zależy mi na zabezpieczeniu się.
 7. Siema! Jeśli kogoś urażę to przepraszam ale nic nie znalazłem na ten temat a mam dopiero 11 lat i nie chciałbym źle skończyć. Są ochraniacze ale czy wystarcz może jakieś wkładki do spodni? Proszę o pomoc!
×
×
 • Create New...