Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Piterlund

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dobra , jednak posłucham , ale mam hełm i wolałbym kominiarke oraz ochrone na szyje no ale widocznie będę musiał chuste dodatkowo kupić :P
 2. Wiesz , to, że LiPo jest lepsze , i tańsze to mi sie podoba ...wiem też, że najtańsze LiPo kupię za 30zł :) Poprostu znajomy mi doradził kupno NiMh 9,6 i słucham się jego rad , bo on jednak bawi sie w to już chyba z 10lat i jego arsenał , to 50 broni z czego chyba 40 to AK >.< Jeśli możesz , to podaj mi jakieś LiPo, ktore utrzyma to stockowe coś :) http://www.taiwangun.com/jg098-jg Oraz do tego poproszę ładowarke :)
 3. No dobra , a ta 2-ga się nada ? Nie mam zbytnio zamiaru kupywać maski Stalker , bo jednak jestem 14latkiem , który idzie na niedzielną strzelanke , i moje zarobki ograniczają się do Świąt :) Może jednak ta 2-ga kominiarka się nada ? Dodam ,że będę nosił Uvex'y !
 4. Witam ! Ostatnio zapytałem starszego <bardziej doświadczonego> znajomego , o to ,czy http://allegro.pl/maska-kominiarka-neoprenowa-ochronna-na-motor-quad-i3888931913.html?source=mlt ta kominiarka sie nada ... Odpowiedzią było "Nie , bo będziesz dobrze widoczny" , czy jest to prawdą ? Czy może lepiej tą : http://gunfire.pl/product-pol-1152196963-Kominiarka-z-kolnierzem-CZARNA.html , naprawde nie wiem , i prosiłbym o pomoc :) Dziękuje, pozdrawiam !
 5. Witam ! Szukałem na forum , ale nic nie znalazłem . Mianowicie chodzi mi o baterie do G3 , NiMh 9,6v która będzie o rozmiarach około : 15x4x2 . Szukałem już długo i intensywnie , ale,że jestem niedoświadczony, bardzo prosze was o pomoc . Najlepiej aby bateria mieściła się w kosztach 70/80zł :icon_smile: Btw. Wtyk to DUŻA Tamyia , więc będzie troszke ciężej , bateria umieszczana w kolbie ! Zapytacie , "dlaczego nie LiPo" ? - Z takiego powodu, iż do LiPo potrzebuje specjalnej ładowarki , i jednak za dużo słyszałem opini o ich niebezpieczności :icon_smile: Więc prosze o pomoc w zna
×
×
 • Create New...