Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

izzzka

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Teraz zastanawiam się nad tymi dwoma, który lepszy? http://allegro.pl/noz-leatherman-crater-c33l-box-folder-karabinczyk-i3863167968.html; http://www.militaria.pl/cold_steel/noz_skladany_cold_steel_pocket_bushman_(95fb)_p4526.xml ?
 2. Masz na myśli coś takiego? http://allegro.pl/narzedzia-wielofunkcyjne-marka-gerber-na-wycieczki-i3799631993.html; http://allegro.pl/multitool-leatherman-squirt-ps4-gwar25lat-wys0zl-i3836166703.html. Ja się nie znam na tym ale powiem szczerze że to dziwnie wygląda jak dla mnie. A co myślicie nad czymś takim? http://www.militaria.pl/cold_steel/noz_skladany_cold_steel_pocket_bushman_(95fb)_p4526.xml może darować sobie te wszystkie bajery i po prostu kupić dobry nóż?
 3. Niby tak ale zawsze to jakiś bajer :D ale może faktycznie bardziej postawić na funkcjonalność niż na ilość bajerów
 4. Sama myślałam nad czymś takim http://www.victorinox.com/ch/product/Swiss-Army-Knives/Category/The-Original-Swiss-Army-Knives/The-Original-Swiss-Army-Knives-large-size-91-mm/Huntsman/1.3713 właściwie z racji że z miom budżetem ten ma najwięcej funkcji. Nie wiem tylko czy właściwie będą przydatne.
 5. Witam Na tym forum znalazłam się właściwie przypadkiem. Szukam pomocy w wyborze prezentu dla mojego chłopaka. Chcę mu kupić dobry scyzoryk/nóż. Sama nie wiem dokładnie co :) Musi nadawać się na biwak, ognisko, wypad w góry, ma być taki podręczny który zawsze może mieć przy sobie. I tu pojawia się problem, bo przeglądając te wszystkie scyzoryki i noże, sama pogubiłam się w tym wszystkim. Nie wiem co nadawałoby się. Mój budżet to tylko 100-150zł. Myślałam o scyzoryku "victorinox", ale ich tyle rodzajów że nie wiem co byłoby najlepsze. Proszę o pomoc osób które orientują się w temacie, bo ja jes
×
×
 • Create New...