Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Filthar

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, piszę do was bo mam problem z wyborem repliki. Interesuje mnie karabin szturmowy SCAR-L albo SCAR-H. Nie wiem jakiej firmy wybrać i jaki model: light czy heavy. Nie ma to być replika na początek więc chyba BOYI odpada. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 2. Witam, mam do państwa parę pytań odnośnie mojej repliki m15a4 tactical carbine , z góry dziękuję za odpowiedź. a) zauważyłem że wystrzeliwane kulki lecą najpierw prosto, potem wznoszą się ostro do góry. Czego to może być wina, bo chyba to nie jest normalne ? b) strzelając ogniem pojedynczym kulki nie opuszczają lufy za każdym razem, a czasem wystrzeliwane są po dwie lub trzy sztuki. Co wymienić żeby się tego problemu pozbyć ? c) ładując baterię cały dzień starcza tylko na godzinę. to chyba nie jest normalne, więc na jaką baterie wymienić obecną ? d) Czy to normalne że po około
 3. Filthar

  LKM'y

  ok, jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam
 4. Filthar

  LKM'y

  Witam, dziękuje wam serdecznie. Chciałbym się jeszcze spytać w związku z poruszonym tematem tuningu repliki, jaki dokładnie tuning oraz czy są takie LKM'y dla leworęcznych. Szukając różnych ofert w internecie natrafiłem na wiele takich z magazynkiem nie po środku, a po lewej stronie karabinu i czy by mi to nie przeszkadzało skoro trzymam broń odwrotnie niż inni?
 5. Filthar

  LKM'y

  Witam, Jakie są plusy i minusy posiadania na polu walki ciężkiej "świni". Z czym to się wiąże i czy warto, jeśli tak to jaka replika najlepsza ? Pozdrawiam
 6. Witam. Jestem początkującym graczem ASG i chciałbym sobie kupić jakiś karabin z rodziny M4 (jako że lubię amerykanów). Słyszałem że porządne M4/M15/M16 zaczynają się dopiero od 1000 zł, a nie chciałbym tyle wydawać. Czy to prawda ?
×
×
 • Create New...