Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kubalot

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, Czy może jakaś osoba wie gdzie można dostać o takie coś ? Dziękuję z góry.
 2. Witam, Tak jak w temacie Tokyo Marui czy Marushin. Którego wybrać, który z nich jest lepszy ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 3. Witam, Chciałbym poprosić o pomoc w wyborze pierwszego boczniaka. Przede wszystkim nienawidzę Glock-ów inne repliki mogą być choć najbardziej interesują mnie Colt-y 1911, Rewolwery, może też być Five-Seven. Budżet ok.600-700 zł. Fajnie by było gdyby replika była metalowa, a nie plastikowa. Z góry dziękuję .
 4. Ja, osobiście mogę polecić ci coś typu eMka, to znaczy XCR, jedyny minus to przymus kupienia jakiegoś przyrządu celowniczego. W mojej opinii sprawuje się bardzo dobrze, choć w airsofcie jestem nowy, ale koledzy z większym doświadczeniem także sobie ją chwalą.
 5. kubalot

  Magi do XCR

  Witam, Czy może mi ktoś powiedzieć czy do tej XCR pasują magazynki do M4 ? Jeśli tak to pomóżcie wybrać pomiędzy tym lub tym magazynkiem lub zaproponujcie jakieś inne, chcę tylko mid-capy i by były z metalu. Z góry dziękuję. :)
 6. Ok, bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. :)
 7. Wątpię czy bym odróżnił, ale sprzedający pokazał na zdjęciach, że to BJ System
 8. Wiesz ja przez Miwo- praszka będę zamawiał i tam możesz spojrzeć na materiały :) A raczej ścinków stamtąd mi nie wyślą za darmow :), a płacić za dostanie ścinek nie zamierzam :), wole zobaczyć na stronie :)
 9. Ale Olive MP czy Olive NATO ?
 10. 400 zł na kamizelkę z ładownicami i miejsce na apteczkę, a z tym kamuflażem to jeszcze pomyślę. Zapytam trochę nie na temat, ale jakie magi do XCR-L (jak do M4) polecacie z mid-capów ?
 11. A wybrać poliester czy cordura ? :)
 12. No tak, ale wtedy która z nich ? I czy w kamizelce MEDYK 1 jest miejsce na magi czy trzeba ładownice jeszcze dokupić, bo z opisu wynika że nie ma :)
 13. Pomyłka, z telefonu piszę :)
 14. Patrzyłem na miwo ale myślę jednak o czymś trochę tańszym :P . A jakie tak w ogółem polecacie ?
 15. Ok to nie wiedziałem, że mają ten sam rozmiar :) . W sumie to nie wiem czemu 5 mogą być 3 :P
×
×
 • Create New...