Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MrScythe

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Witajcie, planuje zakup następnej broni, lecz wciąż nie wiem jaka będzie dla mnie odpowiednia. Myślałem nad czymś z gearboxem v3 i 370fps+. Moja suma na wydanie, to 350zl. Ps. Co myslicie o tym? http://allegro.pl/sh...item=3920861241 Firma, metal/plastik, nie wiadomo czy jest gwarancja, czy to się opłaca? Nie znam sie zbytnio na ulepszeniu tych broni, ale można by było dokupić np. gumkę hop up, aby zwiększyć fpsy?
 2. ile maja miec gram te kulki?do CM028
 3. A jeszcze mam jedno pytanie, którą broń polecicie do 900 zł? Dla kumpla :P
 4. Prawdopodobnie będziemy się poruszać jedynie po budynkach. Ten cały zestaw: Replika, gogle i maska mi wystarczy?
 5. Dziękuję, a sprawa dot. kominiarki. Czy jest ona wymagana?
 6. Owszem, czytałem pare tematów na tym forum dot. ochrony oczu, ale dobre okulary to wydatek ponad 200zł. Na ochrone oczu zawsze się znajdzie pieniądz, ale czy nie ma czegoś za mniejszą sumę pieniędzy, a równie skuteczne?
 7. Witajcie. Otóż pragnę zacząć przygodę z ASG, nigdy wcześniej nie miałem dostępu do broni, ani nic podobnego. Mój budżet także nie jest zbyt wysoki, wynosi on jedynie 350+/- zł. Moją uwagę zwróciła taka oto replika: http://gunfire.pl/product-pol-1152189676-Replika-karabinu-szturmowego-CM028U.html Czy ona jest "idealna" na początek? Jestem otwarty na wszystkie sugestie, a ponad budżet raczej nie mogę wyjść, no może maks. 400zł, ale to góra! Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...