Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WhiteDeath

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Temat można zamknąć. Okazało się, że organizowali coś i nie mieli czasu. Po za tym poproszono mnie o napisanie oświadczenia, że wysyłają na moją odpowiedzialność, ponieważ nie posiadam UKARA numeru. Po wysłaniu tego oświadczenia o godzinie 11 status, że przesyłka została wysłana zmienił się o godzinie 17. Dzięki za pomoc ;)
 2. Halo ktoś mógłby mi pomóc? :)
 3. Ale weź pod uwagę, że ja mieszkam w UK. I wątpię by przesyłka przekroczyła granice tak szybko. Je*bło mi się topic-ki i myślałem, że nie dodałem wpisu. Nowy jestem. Przepraszam :) Ale przesyłka powinna być przekazana co najmniej dnia 13-14 lutego, a na stronie GLS powinno pisać, że mają i szykują do wysłania w kierunku Anglii czy coś takiego.
 4. Witam. Zamówiłem 13 lutego 2014 roku replikę Barrett [sW-01] z GunFire. Na ich stronie pisze, że od 1 do 2 dni trwa realizacja zamówienia, a 3 dni dostawa przez kuriera GLS. Trochę to dziwne, ale od samego początku na stronie GLS pokazuje mi to: A na stronie GunFire: Według moich obliczeń przesyłka powinna dotrzeć już jutro do godziny 18. Napisałem do nich 3 maile oraz dzwoniłem- zero odpowiedzi z ich strony. Czy ktoś z was kto zamawiał z ich strony spotkał się z takim brakiem informowania klienta na temat jego paczki? Pozdrawiam :icon_wink:
×
×
 • Create New...