Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CreAAtive

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. kombinować i ściągać ETU, czy kupić lepiej jakieś ascu?
 2. stockowy mosfet się uszkodził i nie dało się go odratować
 3. Witam, Jakiś czas temu założyłem w serwisie bbmax mosfet, podniosło to szybkostrzelność, problem jest w tym, że replika na semi łapie podwójne/potrójne strzały, naciskam spust i replika oddaje 2/3 strzały, silnik to stockowy 25000rpm. Jedyne na co wpadłem to to, że sprężyna nie wyrabia przy takiej szybkostrzelności, zastanawiam sie czy nie wymienic jej na sp120 i zalozyc opóźniacz popychacza. Ktoś ma jakieś lepsze pomysły?
 4. Witam, wyrobiła mi się śruba na selektorze ognia, replika Wildhog od g&g. Nie jestem żadną złotą rączką i najzwyczajniej nie mam pojęcia jak to odkręcić, żeby tą śrubę wymienić, chętnie przejmę jakieś wskazówki.
 5. Witam, posiadam Wildhoga od g&g, chciałbym wrzucić do niego ascu gen5. jednak zastanawiam sie czy nie ma czegoś lepszego w tej cenie. Drugie pytanie jest takie, czy silnik stockowy g&g da radę, czy go też od razu wymieniać. Pozdrawiam
 6. GB nie otwierałem ale go wyjmowałem, nigdzie kable nie są przetarte
 7. Witam, Posiadam replikę GC16 Wildhog od G&G występuje w niej taki problem: Ostatnio na strzelance replika sprawowała sie super, po strzelance odłączyłem baterie i replika sobie czekała tydzień do następnej, wiec w następny weekend spakowałem ją i pojechałem, na miejscu, podłączyłem baterie, naciskam spust i replika nie strzela, zdjąłem kolbę i okazało się, że poszedł bezpiecznik, miałem zapasowe wiec wymieniłem, podłączyłem baterie i znowu strzelił, nawet nie nacisnąłem spustu, stockowo był bezpiecznik 25a, podłączyłem 20a i 30a, oba strzeliły. Nie mam pojęcia co może być przyczyną.
 8. Jaką gumkę zamontowac do kwa, 500fps, lufa 6.03 promyk 509mm. Myslalem nad laylaxem i madbullem, lepiej twardszą czy bardziej miekką?
 9. Posiadam replikę m4 defender kwa, wymieniona została w niej sprężyna na m130 guardera, tłok fioletowy shs i czerwona głowica cylindra Prometheusa, zamontowana gumka to kwa gen2 i lufa 509mm gurdera.Generuje mi to około 495-500fps.Chciałbym poprawić w niej celność i zasięg jeśli to możliwe, jaką kupić do tego lufę i gumkę, wymieniać coś jeszcze?
 10. Posiadam replikę m4 defender kwa, wymieniona została w niej sprężyna na m130 guardera, tłok fioletowy shs i czerwona głowica cylindra Prometheusa, zamontowana gumka to kwa gen2 i lufa 509mm gurdera.Generuje mi to około 495-500fps.Chciałbym poprawić w niej celność i zasięg jeśli to możliwe, jaką kupić do tego lufę i gumkę, wymieniać coś jeszcze?
 11. Za nic nie moge wybić pinu trzymającego GB. Nawet dłuto i młotek nie pomaga. Ktoś ma jakies pomysły?
 12. Witam, Posiadam m4 do kwa z zamontowaną lufa 509mm, po tym jak starła mi sie stockowa gumka wymieniłem ją na zieloną G&G niestety kulki kręcą się dość słabo, opadają już po około 25m, jak za mocno podkręcę hopka to w ogóle blokują się w komorze. Co może być winą takiego zasięgu, jakaś nieszczelność?
 13. Chciałbym wymienić gumkę w m4 od kwa bo stockowa mi sie starła, jednak komora jest troche ciaśniejsza niż standardowo w emkach, systemy czarnej nie moge upchnac, jaką gumkę da radę tam upchnąć?
 14. Nigdy nie wykręcałem zaworu , uszczelka na górze jest w dobrym stanie , została zmieniona.
 15. Zapomniałem wykręcić kapsuły z magazynka , kapsuła była prawie pełna , teraz magazynek puszcza wszystkimi możliwymi zaworami , wymiana wszystkich uszczelek i zaworów , czy kupno Nowego maga ?
×
×
 • Create New...