Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Flippyn

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Tfu pojęcia mi się powaliły xD. Razem z ojcem wzięliśmy moją Mkę, a on po prostu wbił śrubokręt w śrubę :P w ją wykręcił. Też prawda :icon_mrgreen: , tu je Pruszków tu wszystko jest możliwe .
 2. Problem rozwiązany ^^, zasada, nic na siłę, użyj młotka się sprawdziła :). Po prostu nie umiałem tak piepsznąć w swoją Mkę, że się nowy gwint utworzył :P. Teraz tylko znaleźć taką śrubę.
 3. A ile by mi za to w serwisie mniej więcej policzyli ktoś się orientuje? Bo niestety rozwiercaniem śrub się nigdy nie parałem i prędzej znowu bym coś zepsuł.
 4. Witam mam nadzieję, że założyłem temat we właściwym miejscu, jeśli nie to przepraszam. Więc przechodząc do meritum problemu. Nie mogę odkręcić stopki chwytu w mojej M4, pierwsza śruba poszła bez problemu, jednak druga nie chciała już się za cholerę ruszyć, mimo kilku prób nie puściła i nawet nie zauważyłem, kiedy śrubokręt zaczął się kręcić w główce śruby. Jest ona teraz wyrobiona na okrągło. Ma ktoś pomysł jak ją wykręcić nie niszcząc chwytu pistoletowego?
 5. Witam co myślicie o tej krótkofalówce? https://www.wasserman.pl/pl_PL/p/Duobander-BAOFENG-UV-82-VHFUHF-rozblokowany/4093
 6. Czy ja wiem czy dziwny, jutro mu się dokładniej przysłucham, bo dziś już późno jest, jak na razie kupiłem listwe i płytkę selektora, jutro biorę się za mątarz.
 7. Nie, kidy naciskam na auto to powiedzmy po 3 - 4 strzałach przestaje pluć kulkami i trzeba znowu nacisnąć
 8. Hop siup mimo iż do wymiany nie ma uszkdzonych skrzydeł, a zresztą i tak pewnie pójdzie do wymiany. Jeszcze jedno pytanie mam. Na pojedynczym strzela normalnie, a na ciągłym się ścnina, to może być wina płytki selektora? Czy coś innego?
 9. Mag na pewno podaje bo na 3 sprawdzałem, replika ma parę lat więc dysza nie może być za długa, zębatki przeglądałem i są raczej ok, propo ułożenia może serwisantem nie jestem, ale coś o tym wiem. Blackblut myślę, że możesz mieć rację, jutro pojadę po nową listwę i płytkę selektora do sklepu, może się uda. :icon_biggrin:
 10. Witam wszystkich :icon_smile: ! Jest to mój pierwszy post na tym forum, a już proszę o pomoc :icon_mrgreen: O co dokładnie chodzi, jako że nie mam jeszcze własnej repliki kolega dał mi swoją starą giwerę, która nie podaje kulek, zostawił ją taki i kupił sobie WE.Doszedłem do wniosku, że to problem nie cofania się dyszy wiele osób pewnie by powiedziało przesmaruj dyszę ja przesmarowałem dokładnie cały gearbox i pomimo dwukrotnego złożenia w celu upewnienia się nic to nie dało, było jak jest. Naprawić replikę mogę tylko we własnym zakresie, gdyż inaczej nie będzie to po prostu opłacalne. Jak m
×
×
 • Create New...