Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SEAL

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tez mam problem ze znalezieniem szczek do we f226 do glocków jest ale do f226 niema a szczeke mam tez ułamaną i zastaniam sie czy tego nie kleić.
 2. Witam mam klopot z zamkiem problem pojawił się w chwili ostatniej strzelanki zamek nie chce się cofać ani w wracać musiałem na siłę żeby rozebrać niestety to nie pomogło prawdopodobnie zamek na kurku się blokuje jak to naprawić?
 3. dobra sprawdze to. akurat jeśli chodzi o pisownie to u mnie jest tak np zamiast z to y wyskakuje stąd te błędy.ale po resetowaniu do normy poszło
 4. sory klawiatura zamuliła a tak na marginesie to lufa precyzyjna z tornado kupiona na gunfire
 5. skoro tak zmiana gumki w cyms pomoze czy cala komore hop up wymienic zeby wyeleminowac problem?
 6. witam ostatnio wymieniłem prec lufy w moim m4 jg niestety tylko pogorszyłem zamiast polepszyć zasieg trajektoria leci potem dyiwnie podskuje i spada cyz to pryey gumke hop up?
 7. no to git. ok to możesz wystawić to na allegro?
 8. zmierzyłem przedni chwyt i wyszło z 16cm. a te twoje szyny są z boya czy cymy? czy jeszcze inna firma?
 9. to w takim razie jakiej długosci one są?
 10. witam mam zamiar do m4a1 III generacji jg doklepać zestaw szyn ,ostatnio kupiłem zestaw szyn z src ale okazały sie za długie czy zestaw szyn z boya http://gunfire.pl/pr...aczeniami.html. pasują? oraz czy z cymy też http://gunfire.pl/product-pol-1152198312-Aluminiowa-konwersja-RIS-do-replik-typu-M4-CQB.html ?
 11. witam mam m4 z jg i che przerobić na M4 cqbr czy ta konwersja http://www.taiwangun.com/kompletna-konwersja-r-i-s-cqb-p-j?from=listing&campaign-id=19 pasuje do JGków?
×
×
 • Create New...