Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jendrus

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jendrus

 1. Jendrus

  Aks

  Witam czy w kwocie 400 zl kupi jakaś replikę aks74u godną polecenia? Pozdrawiam !
 2. Witam jakie wg Was najlepsza by była głowica tłoka i łożyska do mp5 galaxy najlepiej na taiwangun.com ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam !
 3. Witam jakie wg Was najlepsza by była głowica tłoka i łożyska do mp5 galaxy najlepiej na taiwangun.com ? Pozdrawiam.
 4. Szkoda ze te repliki co pokazałeś mają podobny zasięg do agm... i przynajmniej nikomu nie zrobisz nikomu krzywdy, bo z tą "snajperką" o piernik wie...
 5. a nie lepiej dołozyc troche i kupić mp5 galaxy czy dg 07 ?
 6. Jendrus

  gfg 14

  albo wyśle poprostu maila do nich i się zapytam. a tak wracając do tematu to którą replike lepiej wziąść te gfg14 czy bardziej mp5 galaxy?
 7. Jendrus

  gfg 14

  właśnie zastanawiałem się nad mp5 galaxy z taiwangun bo słyszałem że na GF nie robia przeglądu zerowego (chyba ) a taiwangun ten przegląd wykonuje.
 8. Jendrus

  gfg 14

  Witam jakieś opinie o tej replice http://gunfire.pl/pr...inka-GFG14.html ? Czytałem troche o tej replice i mam różne wrażenia o niej jaka by była wg Was ?
 9. Witam co myślicie o tych 2 rzeczach http://gunfire.pl/pr...inka-DG-07.html , http://gunfire.pl/pr...-bezbarwne.html z góry dziekuję za odpowiedź!
 10. Witam, chciał bym się Was zapytać co sądzicie o tej http://gunfire.pl/product-pol-1152200412-Replika-karabinka-DG-07.html . Co oniej sądzicie będzie dobra na początek czy raczej sobię odpuścić i kupic inną ? jak tak to jaką? z góry dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam !
×
×
 • Create New...