Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DelcikK2

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Siemadero, witam weteranów! Od razu przepraszam za zły dział, ale nie mogę już napisać nowego tematu w dziale dla początkujących. Sprawa wygląda następująco: chcę kupić karabin, myślałem nad serią RK Boyi'a i G36 również Boyi'a. Diabeł tkwi w tym, że nie wiem które wybrać. Które Erki czy Gieerki? Kolejną sprawą jest to, czy te repliki można modyfikować? I czy można dodać kolimator, uchwyt taktyczny, wymienić kolbę itd? Jakie modyfikację polecacie? No i z czego są zrobione? Dla przykładu Erki mają podobno np. selektor ognia z ABS czy z czegoś tam (http://forum.wmasg.pl/topic/149258-r
 2. Odpada, na ochronie oczu nie oszczędzaj. Najlepiej kup maskę z ochroną oczu o klasie A. Taka wytrzymuje postrzał z 16 J. Kosztuje w cholerę, ale lepiej mieć oczy, nie? ;) PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG Kupuj np na http://www.specshop.pl http://www.taiwangun.com http://www.militaria.pl/ a nie na stronach takich dziwnych
 3. Drogie, jak całe asg ;) Ja moją MP5A4 kupiłem za 120 zl od kumpla, który ją kupił za 350. Kolimator, front ris, itd troche mnie kosztować wyjdzie. Ale okularki dobre. i chyba je kupie ;) ''PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG''
 4. http://www.militaria.pl/bolle_tactical/okulary_taktyczne_bolle_tracker_smoke_(tracpsf)_p4581.xml http://www.militaria.pl/wiley_x/gogle_wiley_x_spear_czarne_(wlx-sp29b)_g_p13608.xml taka sugestia :P 300 FPS rozumiem że przy kulkach 0,2 g?
 5. Mateusz, zależy od mocy ;) Jak już kupisz, to nie zapomnij ich przestrzelać. mają tylko przetrwać ostrzał z shotguna? to z przyłożenia wpakuj kilka kulek w szybki. jak coś się rozwali to żadna strata, lepiej stracić okulary niż oczy. I jak kupujesz maski, tzn te z siatkami z metalu, to i tak musisz dokupić okulary.
 6. Dobra, jak zbiorę 300 zł to kupie tego Glocka, jak się nie uda, to tego tańszego ;) Temat do zamknięcia i dziękuje :icon_mrgreen:
 7. http://www.taiwangun.com/replika-g23-heavy-weight-auto-back-gas-pistol-kjw?from=listing&campaign-id=19 ten?
 8. http://www.taiwangun.com/replika-m92f-m9-heavy-weight-gas-pistol-kjw?from=listing&campaign-id=19 http://www.taiwangun.com/replika-g23-heavy-weight-auto-back-gas-pistol-kjw?from=listing&campaign-id=19 albo to, albo to :P nie wiem który, cena taka sama, a nie mogę się zdecydować :P Różnica wagi (780g vs 605g), materiału (nylon vs ABS+ aluminium), 4 pestek w magu (25 vs 21) i 30 FPS (300 vs 270). Kolor taki sam, hop-up i blow-up oby dwa mają ;) Ten sam producent i gwarancja.
 9. Powała, ja wiem że ty byle czego nie wciskasz :P Ale które z tych polecacie?
 10. uszczelnianie ile wychodzi? :P No bez kabli pewnie fajniej, tylko trocha zbyt duża liczba FPS mnie martwi. Niektóre mają takie FPS co karabiny :P
 11. uch, które z nich polecacie? koniecznie musi być green gaz? Ja zarówno do green gazu jak i do Co 2 jestem trochę negatywnie nastawiony z bliżej nieokreślonych przyczyn. Ona maja hop-upa?
 12. Witam, zgubiłem śrubkę od kolby w MP5A4. Jak większość z was się domyśla śrubka trzymała kolbę i resztę pukawki razem :D No niestety nie mogę jej dostać :icon_evil: Gdyby ktoś miał jedną, niech napisze :)
 13. Biłem dziś w militariach.pl z miejsca powiedzieli ze nawet srubki nie maja do kolby :P Ma ktoś? :D
 14. Ja nie wiem czy warto kupować klamke :D no do max 200 zl, i na pewno nie na gaz
×
×
 • Create New...