Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

yassem

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki olbrzymie za pomoc. Cieszy bardzo, że nie ma zbyt dużo sprzeczności w Waszych odpowiedziach, więc nie muszę wybierać komu zaufać. Rzeczywiście kamizelkę na razie sobie odpuszczę na rzecz samego pasa. Co do munduru olive to zamarzyło mi się robić się na IDF, a oni w zieleni tylko w oliwkowych śmigają, ale bardziej mi zależy żeby znaleźć coś w miarę tanio w co się zmieszczę, więc wybrzydzać nie będę : ) Co do okularów to jasna sprawa, no ale warto to zawsze podkreślić - na oczach nie można oszczędzać. Co do tuningu - najbardziej by mi zależało na zmniejszeniu rozrzutu, no ale najw
 2. Witam ponownie (drugi temat w tydzień, szaleństwo). Replika wybrana, zakupiona, dostarczona i wypróbowana. M4 od specny. Spoko kawalek metalu, całkiem dobrze wykonany, kulki ładnie latają ale szczerze mówiąc nie mam porównania : D No i teraz planuję jak dalej się przygotować. Jako, że starałem się na forum czytać jak najwięcej, to może zamiast "co mam robić?" spytam się "Pyt. 1: czy to co planuje ma sens?". Moje plany podzielę na dwie części, zakup ubioru i tuning. Ubiór: - Jakiś combat jacket, jednolita, oliwkowa - Bojówki lub spodnie z demobilu - Kamizelka (o taka: http://gunfire.
 3. Nah nah, wiiem, że jeśli chciałbym się robić na IDF to Galil byłby idealny, bo nie musiałbym się wysilać na początek na cokolwiek innego typu oryginalny mundur czy naszywki żeby chociaż trochę przypominać IDF, ale z jakiegoś powodu ak i wszystkie pochodne po prostu tak strasznie mi nie podchodzą.
 4. Ok, dzięki wszystkim przeolbrzymie za pomoc. Ja tu rozmyślałem, czytałem, szukałem, pytałem, a w tym czasie oferta została sprzątnięta mi sprzed nosa : ) Ostatecznie po przeszperaniu chyba całego forum i duuuużej części internet postanowiłem zaryzykować i zakupić replikę od specny. Idąc za radami, które znalazłem w innych wątkach oszczędzę nie kupując na razie klamki. Kolejnym pytaniem, które zadam, lecz to chyba już na oddzielny wątek będzie dopytanie co dokładnie z tuningiem (choć obawiam się, że przez nowość tego sprzętu może jeszcze nie być dużo doświadczenia z tym). Tak czy siak,
 5. Hmmm, jakoś wcześniej w ogóle nie brałem ich pod uwagę, bo myślałem, że podane FPS 410/310 to dla kulek odpowiednio 0,2 i 0,12, ale teraz jak doczytałem, że chodzi o wymianę sprężyny to nie wydaje się to takim złym pomysłem, zwłaszcza, że większość recenzji mówi o bardzo dobrym spasowaniu i relacji jakość/cena. Tylko czy zakup 'najniższej' wersji, tj. B01 nie oznacza jednak pogorszenia jakości? Z jakiegoś powodu jest on te paręset złotych tańszy. Czy może chodzi tylko o lufę i chwyt?
 6. WszystkoZajęte, patrzę sobie po ofertach replik of Specna Arms na gunfire. Cena od 570 (jeszcze mooooże do zaakceptowania) do 1200. Czy już ten za 570 (http://gunfire.pl/pr...1-Half-Tan.html) można uznać ze nieprzyprawiający o "mdłości i ataki zwieraczy"? Czy trzeba jednak brać pod uwagę te o wyższych cenach? No i jeszcze jedna kwestia - czy takie elementy, raczej chyba wizualne, jak chwyt przedni też można wymieniać? Jakby nie patrzeć jest to dość spora powierzchnia, a przynajmniej na zdjęciu wygląda strasznie... bazarowo.
 7. No zależy mi dość mocno na emce. Wiem, że marzenie dość płonne, ale wymyśliłem sobie, żeby uzbroić i ubrać się na siły obronne izraela. Ale nawet i bez tego jakoś emki mi podchodzą najbardziej, gdzieś tu chyba zresztą przeczytałem, że są to "modelki" wśród ASG - trochę w tym prawdy : D Inną rzeczą jaką wyczytałem, to że chińczycy sprzedają głównie fpsy, a mi się marzy coś, co miałoby też celność w kategorii powyżej "nie jest tragicznie". Patrząc obiektywnie, czy jeśli - dajmy na to 550 zł, to czy nie kupić tego i 150 zainwestować? (Tylko w co, ale to na kiedy indziej). co do wyboru kar
 8. Witam wszystkich, W asg jestem tak nowy, że nie mam jeszcze nawet repliki. Jako, że prawie całą moją ciekawość zaspokoiłem czytając inne posty pozostała mi tylko jedna zasadnicza kwestia - wybór repliki. Mam właśnie ofertę, aby dokonać zakupu używanej repliki M16 wykonanej przez P&J. Sprzedawca twierdzi, że replika nie była na żadnej akcji, bardzo mało używana, wszystko w oryginalnym opakowaniu, a sprzedaje ową replikę ze względu na brak czasu na asg Na potrzeby dalszej dyskusji załóżmy, że to prawda. Dodatkowo replika jest objęta gwarancją do 12.12.2014, co trochę mnie uspokaja.
×
×
 • Create New...