Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zenek_strzelec

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Kojot ze Szczecina - rozumiem, jednak można to było napisać kilkanaście postów wcześniej, a nie toczyć dyskusję która nie dotyczy tematu :)
 2. Karol_alasz - że na tak dużo postów jest tyle zbędnego offtopu, a tylko 3-4 posty dotyczą faktycznie tematu. Nigdzie nikogo nie prosiłem o kupno i wysyłkę tylko o doradzenie mi jaki sprzęt mogę zakupić w takim zakresie cenowym, a nie prowadzenie dyskusji "gaziak czy AEG - co lepsze?" ;)
 3. No jeśli tylko na tyle stać to forum to szkoda... Dziękuję wszystkim za pomoc, można zamknąć.
 4. Wracając panowie do tematu nadal nie wiem co i gdzie kupić :)
 5. Skończyłem już dawno 18-stkę więc chować niczego przed nikim nie zamierzam, a i kolegów w podstawówce nie mam ;( Nie bardzo pociągają mnie strzelby, ale ten automacik bardziej do mnie przemawia ;)
 6. Upatrzyłem sobie klamkę jak to mówicie, bo sądzę że jak spodoba mi się to wolę sobie odłożyć potem więcej kasy i kupić jakiegoś automata. Widziałem już ceny i wiem że to nie jest tanie, więc sądzę że zaczynanie od pistoletu będzie najlepsze ;) A jakiegoś wadliwego sprzętu co mi padnie po pierwszej strzelance też kupować nie mam zamiaru, co jest chyba zrozumiałe.
 7. Siema, mieszkam pod Warszawą i ostatnio kumpel pochwalił mi się swoją repliką ASG. Od razu mi się to spodobało, przestrzelaliśmy ostatnie kilka weekendów i postanowiłem że chce sobie kupić replikę. Jako że nie wiem czy "zapalę się" tym hobby, dlatego na początek szukałem czegoś taniego. Na początku wybór padł na G1911 Wella, ale czytałem opinie i mam mieszane zdanie jeśli chodzi o tę replikę. Czego szukam? Czegoś co dobrze strzela za małą kasę (mniej jak 300), ma blow-back i jest w miarę mało awaryjne. Fajnie byłoby gdyby sklep był gdzieś w Warszawie abym tam mógł najpierw przejść, popatrz
×
×
 • Create New...