Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kanonier1982

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja mam mp5 CA. Tłok zmielony nie ma podobno 6 zębów sprężyna również ale zębatki się trzymają CA Karabin był po zacinkach. Jeszcze to wszystko strzela. Tak na próbę strzeliłem z 4 razy. Na strzelance sprawdzę. Jakim cudem to działa nie wiem:) Mam nadzieję że da się wymienić w silniku zębatkę. Sprężyna 120 m/s CA chyba sama nazwa mówi o prędkości wylotowej czyli to by było 480 fps sprężyna 150 systemy. pie.Coś mi się tak zdaje ale lepiej dowiedzieć się w sklepie.
 2. Powiedzieli mi że tłoki idą. I trzeba wymienić na mocniejszy. Najlepiej chyba prometeusa lub coś lekkiego z metalowymi zębami. Ponieważ im cięższy tym większy udar ( silniejsze uderzenie w gb i tym jego żywotność mniejsza). Podobno ten silnik Magnum to wszystko pociągnie i już nie trzeba wstawiać silniejszych zębatek o większym przełożeniu. Do zestawu wymagana jest batka co najmniej 8.4 RC. Czyli normalnie 9.6v Jak będę miał ten zestaw to się podzielę info. NIE TAK CO RESZTA!!! :))) :-P
 3. Jaki jest skład tego gb http://asgshop.pl/produkt.php?id=1709 ? Jak się sprawuje razem z silnikiem itp. Czy bateria 8.4 V pociągnie ten zestaw?
 4. Jak w temacie. Mieliście jakieś problemy z zamontowaniem zębatek infinity guardera w gearboxach Clasic Army? Bo chce sobie kupić ten FTK guardera.
 5. Ja miałem i mam pododobny problem :) Po pierwsze nie rozbieraj gerboxa!!!! To jest warunek udzielenia przez sklep gwarancji masz chyba plombę na niw asgshop.pl tak jest. Kumpel mi próbował wyregulować hop-up i go tak dokręcił że kulka zostawała w środku i blokowała lufę!!! 2. sprawdzałem czy działa gb przytykając palec do dyszy i strzelałem no i cuż tłok się ruszał a ja nie czułem tego powietrza więc trzeba robić to z odległości 3 mm by nie było tego głuchego huku!!! Oj tam najwyżej gb i tak wytrzyma te " suche strzały" 3. odkręć hop- up do pozycji normalnej tak by nie podkręcało kulek. chy
 6. Jak to będzie działać i czy w ogóle będzie działać? Mam gb2 od m15 i chcę wsadzić do mp5. Podobno to spowoduje uszkodzenie gb? Czemu? Przecież są cylindry o powiększonej średnicy? Pozdrawiam.
 7. jak to pęka tłok przecież się prędzej ząbki rozwalą. Naprawa selektora jest łatwa? Na czym polega?
 8. http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=843 to ten. Chciałbym go kupić ale słyszałem że coś się w nim psuje. Jakaś kostka przy spuście gdy strzela się na singlu. Nie orientuje się więc mogę coś pokręcić. Czekam na opinie.
×
×
 • Create New...