Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Owczarek

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Parę dni temu zakupiłem od niego treningowy M72 LAW. Gościu na wmasgu od 10 lipca 2017. Ogłoszenie wystawione 11 lipca 2017. Na początku nie chciał przesłać numeru paczki twierdząc, że nie może znaleźć potwierdzenia. Po prośbie o pójście na pocztę i spytanie o numer paczki ( co jest możliwe do zrobienia ) twierdził, że nie dało rady się dowiedzieć. Na paczkę czekałem tydzień i się nie doczekałem. Dałem mu deadline na oddanie pieniędzy do 24 lipca 2017, w innym przypadku ustawa 286. Od momentu wysłania ultimatum na razie mam z nim zero kontaktu. Rejestr na tronie banku pokazuje mi, że konto ban
 2. Żaden marpat nie będzie kosztował 1000zł w obecnych czasach. Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
 3. W głębi chwytu pistoletowego wyrobił mi się imbus który trzyma chwyt przy replice. Ktoś wie jak można go odkręcić jakoś bez rozwalania chwytu? Z góry dzięki.
 4. Kolega ma lat 15. Mowisz nieobyczajne zachowanie. Czasy sie zmieniaja, to przeciez juz nie te Niemcy co byly 70 lat temu aczkolwiek jest polska mentalnosc w wielu srodowiskach(czesto i w naszym) ktora gani za noszenie niemieckich flag. Dla mnie niemiecka flaga to taka sama jak wiele innych-USA, Anglii, Francji-i wedlug mnie nie powinna byc pietnowana przez innych. Dla mnie kara za noszenie niemieckiej flagi na mundurze to taki sam absurd jak spisanie za flage Anglii na DPM'ie.
 5. Dzisiaj spotkałem się z taką sytuacją, że mój kolega został upomniany przez policję z tego względu, że chodził ubrany w pełnym flecku z flagami i grożono mu spisaniem przy powtórnym spotkaniu jeżeli znów będzie nosił ten mundur. To mnie podkusiło aby założyć ten temat.
 6. Witam. Dręczy mnie ten temat od dłuższego czasu. Chciałbym wiedzieć czy policja lub żandarmeria wojskowa może mi coś zrobić za noszenie munduru innego państwa. Rozpatruję tutaj dwa przypadki: 1)mundur z flagami, 2)mundur bez flag. Z góry dzięki za odpowiedź :)
×
×
 • Create New...