Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Danonek122

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. A co powiecie na taką ładowarkę do wyżej wspomnianego aku? http://allegro.pl/profesjonalna-mikroprocesorowa-ladowarka-lipo-asg-i5526227205.html
 2. Z tego co wyczytałem w necie, to te aku są dość delikatne. Do tego te specjalne ładowarki dziwne. Wolałbym coś mniej skomplikowanego. Coś na wzór stockowej tylko z trochę większym napięciem i lepszą żywotnością tak samo z ładowarką . Dodam, że nie zwiększam osiągów mojej repliki. Jak ją kupiłem, tak używam, a właściwie to używałem kilka razy, bo padł mi aku :icon_smile:
 3. Witam. Padł mi akumulator do mojej repliki wspomnianej w temacie. Chce kupić akumulator wraz z ładowarką. Jaki mi możecie polecić akumulator i ładowarkę, tak, żeby nie wydać dużo, a mieć dobrą jakość i żywotność? Dodam, że akumulator ma mi wystarczyć tak na jeden wypad. Pozdrawiam serdecznie :)
 4. Ok. Dziękuję Wam bardzo za pomoc :). Myślę, że temat jest do zamknięcia.
 5. Jaki będzie koszt zrobienia tego wszystkiego, co mówisz? A jeśli oleję mostef i kable, to jaką baterie kupić, tak żeby w miarę możliwości zapewnić większy rof i optymalną pracę silnika, tak, aby nie wyżyłować podzespołów? Wracając do tematu, to co konkretnie muszę zrobić, żeby replika się najzwyczajniej w świecie nie zacinała? Sama bateria wystarczy, czy silnik też będzie konieczny?
 6. Jaką polecacie ładowarkę i baterię do mojej repliki? Ze schematami mosfet nie chcę się bawić, bo się na tym nie znam i najlepiej by było gdyby obeszło się też bez wymiany silnika. Swoją drogą, to jaki jest koszt nowego silnika i czy poprawi On osiągi repliki? Z tego, co czytałem na forum, to warto zmienić gumkę hu, lufę precyzyjną i ładowarkę razem z baterią, a resztę olać, bo nie ma to większego sensu.
 7. Czyli rozumiem, że jeśli zmienię baterię ze stockowej na jakąś lepszą, to problem powinien całkowicie zniknąć, tak?
 8. Też tak można, ale jeśli faktycznie mam mieć coś nie tak, to ją oddam do reklamacji/gwarancji, bo mam ją od piątku :)
 9. Ja strzelam przecież po jednej kulce, bo mam ustawiony tryb pojedynczego strzału, i to właśnie na nim zacina mi się od czasu, do czasu.
 10. Poczekam jeszcze na opinie innych osób z forum i jeśli potwierdzą, to, co mówisz, to odeślę :)
 11. Mogę to w jakiś prosty sposób zrobić sam, czy raczej muszę ją odsyłać? Dodam, że zacina się to średnio mniej więcej co 50 strzałów
 12. Witam. Kupiłem kilka dni temu rk-02 od Boyi i mam malutki problem, a mianowicie przy ustawieniu na pojedyncze strzały (o ile dobrze to nazwałem) replika co jakiś czas się zatnie, czyli jak naciskam na spust, to słychać tylko odgłos spustu, a cały mechanizm nie pracuje. Jak przełączę na tryb save, a następnie wróce do trybu pojedynczego strzału nadal jest zablokowana. Dopiero przejście na "serie strzałów" i powrót na pojedynczy strzał pomaga. Piszę, ponieważ nie znam się na tym kompletnie, i nie wiem, czy nie odsyłać ją na gwarancje, ponieważ nie jest to jakoś mega uciążliwe, bo tak jak napisał
 13. Witam. Mamy zamiar ze znajomymi zacząć zabawę z asg i każdy z nas chce kupić replikę dla siebie. Mój znajomy wybrał CM.028, a my z drugim kolegą chcemy kupić jakąś w podobnej cenie, tylko inną, żeby wszyscy nie mieli takich samych. Jakie możecie polecić repliki g36/m16 lub coś w ten deseń, do 400zł za sztukę. Słyszałem, że dobra jest replika g36 firmy JG, tylko nie wiem, która to, bo w sklepie gunfire jest ich pełno z różnymi oznaczeniami, a tam chcemy zamówić nasze repliki. Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki.
×
×
 • Create New...