Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dark_griph

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

 1. Przy szkielecie robiłem kiedyś otwory, ale to przy okazji zupełnie innego patentu (selektor oparty o elektronikę) ;) . Przy rozwiązaniach, które podałem tutaj te parę postów wcześniej, nic takiego nie trzeba robić. A jak do przymiarek będziesz oczyszczał komorę zamkową z wszelkiego syfu, to do GB nic nie powinno się dostać ;) .
 2. Patenty, które opisałem, wymagają ingerencji jedynie w płytkę selektora i kostkę blokującą spust - jak się uprzesz, to nawet nie będziesz musiał GB otwierać. ;) . Skąd taki wniosek, że trzeba przerabiać szkielet?
 3. Sporo osób pytało mnie o pewne rozwiązania, które zastosowałem w replikach beryli, a że raczej pewnie nie będzie mi już dane jakkolwiek wykorzystać własne patenty, to zdecydowałem się co nieco pokazać - może ktoś skorzysta ;) . Specjalnie się rozpisywać tu nie będę, bo i nie ma takiej potrzeby - po prostu postaram się pokazać na zdjęciach, jak to i owo można wykonać ;) . W razie co zawsze coś dopowiedzieć mogę czy tu, czy komuś na PW ;) . Kończąc przydługi już wstęp - całość projektowałem tak, by było to możliwie jak najprostsza, a zatem niezawodne i przyjemne w ewentualnym serwisowani
 4. Skan schematu DE w wersji 2003. Aby powiększyć starczy kliknąć:
 5. Zasadniczo to różnią się kolorem ;) . Aczkolwiek z tego co pamiętam, to dwa wymiarowo takie same granaty, tyle, że w innych kolorach mają inną pojemność [kulek].
 6. Takie ceny są, bo konkurencji nie ma żadnej - więc Łucznik może dyktować takie ceny, jakie im się żywnie podobają. ;) Z tego co pamiętam, to po dość głośnej sprawie, którą jeden z klientów owej firmy nagłośnił na łamach tego forum, G&H całkowicie wycofała się z robienia beryli. O co poszło? Klient czekał dobrych kilka miesięcy na replikę, zapłacił nie mało, a otrzymał replikę skopaną w każdym możliwym miejscu. Zarówno mechanicznie, jak i wizualnie. ;)
 7. No wiesz co, tak się nieskromnie chwalić, kiedy akurat działające manipulatory to efekt mojej pracy :wink: :icon_biggrin: . Oj, nieładnie, nieładnie.. :icon_biggrin: https://picasaweb.google.com/lh/photo/Myr9_RyF1wUv24x9s-uiYw?feat=directlink https://picasaweb.google.com/lh/photo/0xPFh7W_SNBfEYT9m_5cmg?feat=directlink
 8. AUG A1 SR Commando (lufa 14") Korpus/tył - fabryczny JG "Środkowy moduł"/receiver - fabryczny SR JG. Luneta 3-9x40 - Slawia. Lufa/front - wersja Commando (14 cali/350 mm) zrobiona na bazie JG. Tłumik - chiński "Blackwater". Magazynek - replika 10 nabojowego - low-cap zrobiony na bazie skorupki JG.
 9. Steyr AUG A1 SR Commando (lufa 14-to calowa) + CompM2. Korpus/tył JG. "Środkowy moduł"/receiver SR JG. Celownik kolimatorowy CompM2 Aimpoint'a. Front to konwersja na bazie JG. Aby powiększyć obrazek, starczy na niego kliknąć ;) .
 10. A może komplet Guardera od razu wstawić i się więcej niczym nie przejmować http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1823 ? Tłok z tego zestawu chyba wytrzyma, hm? Natomiast zębatki Guardera powinny być chyba lepsze od moich obecnych helikali CA? Gdybym je sprzedał (CA), to mogłoby mi cenowo wyjśc podobnie jak wstawienie: BU, łożysk, springa i tłoka (razem koło 350-400 pln)...
 11. Pudło - mam AUG'a. Komora dociskana do GB za pomocą sprężynki, podobnie jak w G36. Może ktoś wie, jakie mają przełożenie zębatki typu TU, STU itd? 1:4? 1:30?
 12. Wolałem się upewnić. Bądź co bądź na BU Systemy można kupić wiele innych, fajniejszych rzeczy... ;)
 13. Tylko to z kolei osłabia krańcowy ząb tłoka (wszystkie zęby są "sklejone" razem z obu boków). Zatem jeżeli kupiłbym BU, np Systemy, to takiego cyrku nie powinno być i wsio powinno pasować bez piłowania tłoka?
 14. To lepiej zmienić szkielet na chiński (wyżej podałem co mam) :P :) ? Dziwna sprawa - głowicę cylindra mam wyciszoną Deep Frajera, ale nie pasuje do niej żadna wyciszona głowica tłoka: ani GnP, ani Guarder. W obu wypadkach cały zespół robi się "za długi" i zębatka łapie od razu drugi ząb tłoka...
 15. Masz na myśli v2 czy v3? Jak tych pierwszych widziałem całkiem sporo pękniętych i połamanych w różnych miejscach, różnej maści producentów, lecz ani razu w ręku nie miałem żadnego uszkodzonego v3... W razie co mam jeszcze szkielet JG i czarny Boyi/PJ - czyżby chinole były lepsze :) :D ?
×
×
 • Create New...