Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paul

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,756 profile views
 1. No jak chcesz mieć dużo na plecach to przede wszystkim miej większy rozmiar kamizelki, jeżeli się w nim oczywiście nie ropisz.
 2. To może chodzi o Hellfire SF? :wink:
 3. Przecież foki biegają chyba we wszystkim nie?
 4. Paul

  HK416 Boyi

  :-F Komuś kiepsko poszła matura z polskiego....
 5. Tuksiak gratuluje Ci sprawności paluszków, żona musi być zachwycona. Jak to już było trafnie zauważone: normalny biały człowiek... Aż, nie chce mi się komentować tego co piszesz, bo to takie bzdury. Cieszę się, że masz tego siga i że się z niego cieszysz. Ja go mam i czegoś mi w nim brakuje. O tym warto wspomnieć.
 6. Rożnica jest w niezgodności z oryginałem i tym, że tracisz ceny ułamek sekundy, po którym być może już nie będziesz musiał oddawać strzału.
 7. Paul

  WARZONE

  Na kilka dni przed przekładacie imprezę? Ktoś jest tu niepoważny. I czym byście się nie tłumaczyli, jeżeli org przekłada imprezę to tylko na własne życzenie, albo bo musi. Więc wina i tak jest orga.
 8. Napisałeś niezły esej, ale odpowiedzi na moje pytanie nie widzę.
 9. W TMie działa duble-action? Bo w tym chinolu nie i masz problem, jak wkładasz go do safarki, bo z odciągniętym kurkiem średnio pasuje.
 10. Paul

  MAGPUL PTS

  Podawanie dwóch kulek to nie problem magazynka, a kołnierza kumki HU. Które PMAGi brać, coby najlepiej wyszło?
 11. Paul

  HK416 Boyi

  Można wydzielić niektóre posty.
 12. Paul

  HK416 Boyi

  Męczą mnie ludzie na PW więc odpisuje tutaj. Mam już miesiąc. Wystrzelone 4 tyś BBs i jak na razie nic się nie sypnęło. Przekładając okablowanie na tył zajrzałem do środka i stwierdzić można, że to to samo gówno co od dłuższego czasu BOYI nam serwuje. Widać producent włożył więcej kasy w technologię produkcji części zewnętrznych, a bebechy są na takie 3-, licząc co robi krakman: 3+ . Komora pierwszego dnia została wymieniona na KA i gumka na Systemę i na 0,25 ładnie się spisuje, czekam teraz aż zakupię biovale i na nich przetestuję celność. Minusy: -kolor atrapy zamka -stras
×
×
 • Create New...