Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ThePlacek2010

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć Proszę wybaczcie mi, ale nie mam czasu oglądać całej dyskusji. Muszę wiedzieć jaki typ cylindra wybrać do lufy 373mm. Z góry dzięki.
 2. Witam Jaki typ cylindra do lufy precyzyjnej o długości 363?
 3. Dzięki za odpowiedz :icon_biggrin:
 4. Na 100%? Bo robię tuning do 480 FPS i czy wytrzyma na lufie precyzyjnej Black python(6,03)?
 5. Witam Mam zamiar zakupić komorę hop-up od elementa i nie wiem jaka gumka będzie najlepiej się z nią komponowała. Pomożecie?
 6. Mam takie śmieszne pytanie - co to jest AoE? Nigdzie tego nie znalazłem. Proszę, by admin/moderator nie zamykał mojego tematu aż do uzyskania odpowiedzi. Z góry dzięki za odpowiedz.
 7. A z maszynowych do 2500zł jaki polecacie? Dzięki za wcześniejsze odpowiedzi :icon_mrgreen:
 8. A dało by się zmodyfikować mojego Boyi`a (full metal)? Wydałem na niego 700zł i teraz żałuję
 9. A może złożę karabin z poleconych części. Polecacie jakieś ( tylko żeby pasowały do siebie) ? Mam jeszcze pytanie: z czego składa się karabin?
 10. Witam. Rok temu zakupiłem M4A1 firmy BOYI (BI-3981) ze strony taiwangun.com. Niestety ciągle miałem z nią problemy np. zatykająca się lufa, ruszający się front, gumka hop-up, która po 1 imprezie jest do wymiany, cięgle odkręcająca się kolba i wiele innych. Po wielu próbach doprowadzenia jej do perfekcji - zrezygnowałem. Teraz uzbierałem trochę kasy i mam zamiar kupić coś nowego. Mogę wydać do 1200 zł. Poradzicie mi coś? Moje wymagania: -daleki zasięg -moc +-430 FPS -szyna ris pozwalająca na łatwy montaż oporządzenia -dobrą celność -metalowe body -szybostrzelność -bezawaryjność Jest
×
×
 • Create New...