Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Graffich

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Yhm.. słaba jakość.. czyli będę szukał jakiejś cymki :D
 2. Daro, powiedz dla czego wg. Cb to zabawka ma 400fps, metalowy GB czego chcieć więcej?
 3. Aha, A co sądzicie o tym? http://gunfire.pl/pr...inka-DG04T.html piszą w opiniach, że jest spoko... Jak był temat o tym gunie to z góry sory. PS. Wiem, że jest nie dostępny
 4. Biała czekolada :D Pytam bo widziałem w :google: że jest jakiś 24 albo 26 nie pamiętam :)
 5. ja osobiście na pierwszą replikę na super napiętym budżecie brałbym Glocka Cymy~SirK Tak, ale którego 18, 26? Zakładam, że 18.
 6. Ja już nwm co robić.. chyba jednak kupie tego AGM. PISZCIE CO O TYM SĄDZICIE!!!
 7. Dobrze prawisz Pawała. Czekam do końcówki czerwca, i jak nie będzie AGM to zbieram kasę na AEG'a. jeśli będzie to kupie, pozbieram kasę, kupie elektryka. A jak mi zabraknie to będę musiał się rozstać ze strzelbą, i ją ''opylić''.
 8. Myślę dalej o AGM003, wysłałem wiadomość do sklepu Azteko, czkam na odpowiedź. PS. Rozumiem, że elektryka kupuje się dla możliwości ognia ciągłego, bo fps mają średnio tyle co zwykła sprężynówka.
 9. Dobrze ujęte ''Nie kupuj bajerów, gdy brakuje ci podstawowego wyposażenia.'' Okulary mam atestowane. Mundur też się znajdzie bo mam pełne szafy ( większość moich krewnych robiła w wojsku). Nawet repliki hełmu się znajdą :icon_smile: Więc tak: AGM003 + kulki , robię sobie zawieszenie, zbieram na AEG. :icon_biggrin:
 10. Hmmmmm... czyli warto oszczędzić kasę i zamiast, jak to powinno się mówić: broni zapasowej dokupić magazynki, kulki i części. PS. Ktoś może wie jak zamontować szynę do AGM003? Albo ten pasek który możemy sobie zawiesić na szyje?
 11. Dzięki za porady. Teraz wiem co kupić, gdzie kupić i co zrobić. Jeżeli jeszcze Wam się chce to możecie napisać inne wskazówki. Pozdro Gdy już po zakupie tego pierwszego AGM003 i boczniaka będę miał kasę, pozwolę sobie na jakiegoś AEG'a.
 12. To tak.. 100zł no i tak ew. parę złotych wiecej. Może będziesz sie śmiał ale nie chce wydać kasy zeby rzucić w kąt replikę. Oczywiście 100zł na główną broń.
 13. OK dzięki. Sam myślałem o zakupie tego z kolbą ale co ja się znam.. Dobrze powiedziałeś bo w sumie mogę sobie uzbierać kiedys na nowa broń poboczną :icon_biggrin: AGM 003... Miałem zamiar kupić ale od dawna nie ma więc chciałem znaleść odpowiednik :icon_biggrin: Chyba poczekam jeszcze do końca czerwca, bo w tajwangunie podobno już ma być :icon_smile: PS. Jeśli chdozi o elektryki, Dredziu (gosciu który posiada kanał na yt o tematyce ASG. Pewnie wielu z was go zna) mówił, że od razu po zakupie elektryka należy kupić lepszą baterie. I pytanie do was. Czy tak zrobic?
 14. Witam jestem nowy na forum. Założyłem tu konto aby dzielić się swoimi poglądami na dany temat powiązany z airsoftem oraz pytać społeczność w razie nie pewnosci. Otóż, jak w temacie pisałem chciałbym zacząć przygodę z ASG i mam dylemat nie wiem czy kupować ta wersję repliki http://www.military.pl/httpd_users/m/military/prod/military.pl/smith-wesson-m3000-short-pistolet-cs4-1000-kulek-0-12-g_10511t czy tą http://www.military.pl/httpd_users/m/military/prod/military.pl/smith-amp-wesson-m3000-shotgun-asg-328-fps_3269t Szukam także broni pobocznej, jednak cena robi różnice a z kolbą się podobno lep
×
×
 • Create New...