Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vandr21

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Vandr21

  EoTech

  A można prosić o jakiś link do aukcji ? Chętnie sprawdzę, bo w Deltashopie 552 nie ma na stanie.
 2. Vandr21

  EoTech

  Witam. Mógłby mi ktoś doradzić jakiegoś Eotecha ? Granica budżetowa to myślę, że około 200-300 zł. Szukam właściwie jakiejś sprawdzonej chińszczyzny. Na allegro jest tego pełno, ale 3/4 to "kolimatory" dołączane do zestawu za 100 zł...
 3. Witam. Kilka miesięcy temu kupiłem baterię 2200 mAh od ArmaTec. Wszystko działało do czasu ostatniego ładowania. Wyciągnąłem baterię z ładowarki i po podpięciu do repliki zamiast strzału było słychać coś w rodzaju "rozładowanej baterii" tzn. jakby była ona kompletnie bez napięcia i jakby napędzała gb ostatkami sił. Wie ktoś co może być tego powodem ?
 4. Szkoda słów. Ten gościu okradł ludzi na tysiące i dalej żyje sobie w najlepsze i w dodatku dalej ludzie się pewnie na to nacinają. Zamiast ruszyć za przeproszeniem dupę i go wsadzić to dalej sprawa jest niedokończona. Nie dość, że się nie stawił na rozprawie to dalej żyje na wolności. A chociaż Policja wystawiła za nim list gończy ? Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.
 5. Czy ktoś do cholery zrobił w końcu porządek z p.Rafałem S. ? Sprawa ucichła 3 lata temu, a sklep dalej prowadzi sprzedaż w najlepsze. Nie zrobiłem żadnych zakupów na tej stronie, więc nie wiem jak dalej ma się sprawa z prawidłowością zamówionych produktów na tej stronie. Mało tego ! Właściciel otworzył sklep na Facebook'u. Czy jakiekolwiek postępowanie prawne doczekało się końca ? Ze względu na powagę sprawy proszę o nie usuwanie tego wątku.
×
×
 • Create New...