Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bros550

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. tak czy inaczej wybiorę dpm lub marpat albo flecktarn w wersji letniej
 2. Wnioskując: wzór pixelowy czy łatki/kropki nie mają znaczenia tylko kolor dobrany do otoczenia i umiejętności użytkownika.
 3. Mam pytanie: Nie które ubrania są wykonane w mniejszej~większej części z poliesteru. Czy to przeszkadza w skradaniu się?
 4. Sprawdzając na kartach, wyszło na to że 'jakość' kamuflażu zależy na użytkowniku a nie wzorze. Będe się kierował poprostu 'co jak lubię' czyli chyba wybiorę marpat - podoba mi się ten wzór. Sprawdzając na kartach, wyszło na to że 'jakość' kamuflażu zależy na użytkowniku a nie wzorze. Będe się kierował poprostu 'co jak lubię' czyli chyba wybiorę marpat - podoba mi się ten wzór.
 5. No i właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło, a co do budżetu to na same bojówki max 150zł
 6. chyba tu się nie zabardzo dowiem wydrukuję kartki po każdym z kamuflaży, powieszę na drzewie i stwierdzę który lepiej się maskuję
 7. czytam czytam flecktarn jest swietny na jesien w mojej propozycji są: -wz 93 -multicam -marpat -dpm -flecktarn jeżeli jakiś miły mógłby to rozpisać w ten sposób: flecktarn świetnie sprawdza się w jesień na pole,las itd. wz 93 jest dobry na wiosnę itp.
 8. Witam. Planuję zakup munduru na miejsa: łąki, pola, lasy na pory: wiosna, lato, jesień, a że jest wzorów sporo nwm za bardzo, który najlepiej maskuję. Podobnież flecktarn dobrze maskuję, lecz też chciałbym się dowiedzieć trochę o innych. Jakie byście mi polecili?
 9. Witam. Ostatnio zaczeła się zbierać grupa do ASG. Do gustu przypadł mi ten karabinek. Jak widać po jego cenie nie mam wysokiego budżetu ~ 350zł na samą replikę. Oprócz repliki trzeba będzie kupić: -baterie LiPo + ładowarka Czy LIPO wejdzie do gniazda karabinka? -Okularki (Jakie?) -Gumke Hopup (Jaką?) -Coś jeszcze? + Akcesoria (Jakie?) Jak ktoś nie wie że nie mogę dozbierać tam 1000zł i kupić porządną replikę tylko wpierw kupię replikę, potem baterie itd. PS. Mam 13 lat, więc przepraszam za pisownię
 10. Czy zakładając na replikę np tłumik dźwięku naprawdę obniża dźwięk o kilka dB czy to jest dla szpanu? Tak samo z hamulcem wylotowym/kompensatorem.
×
×
 • Create New...