Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kto najlepiej ztuninguje


Recommended Posts

Rozmawiamy tu o częściach, o technologiach. A ja chciałem z innej beczki. Powiedzmy, że mam wymarzony karabin. Powiedzmy że przeczytałem fora i poradniki. Powiedzmy, że wiem co chciał bym osiągnąć. Co dalej?

 

Samemu się brać za robotę? Jeśli nigdy wcześniej nie rozebrałem nawet żadnej repliki?

Dać ją do jakiegoś warsztatu przy sklepie? Jeśli tak to do jakiego? Bo nawet jeśli w takim warsztacie pracują doświadczeni fachowcy to skąd mam wiedzieć, czy nie będę dla nich "100 klientem" który nawet się nie pozna czy jakaś robota będzie zrobiona porządnie czy "na chybcika"?

 

A może są znani w środowisku, owiani legendą "mistrzowie" spod których rąk repliki z M150 strzelają dalej i celniej niż u innych z M190?

 

Jakie macie doświadczenia?

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od zasobności. Każdy serwisant kiedyś rozkręcił replikę po raz pierwszy.

IMHO, chcesz mieć dobrze (i masz smykałkę w stronę majsterkowania oraz zapas gotówki), zrób sam.

A jak chcesz mieć lepiej, to daj komuś doświadczonemu do zrobienia. Nie neguję tego, co Kerth napisał, ale moim zdaniem lepiej by było, abyś na ten pierwszy raz dał replikę jakiemuś znajomemu fachowcowi i uczył się od niego pytajac i patrzac mu na ręce. Dowiesz się co i jak nie tylko w teorii ale i w praktyce i będziesz w stanie samemu efektywnie kombinować z replikami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...