Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pietracha

Użytkownik
 • Content Count

  824
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brałem od Emersona w pseudo PCGZ, ale wymagał przeróbek, bo kiepsko się układał na skorupie (FMA w rozmiarze M/L). Nie wiem, czy są jakieś gotowce, które pasują bez problemów.
 2. Wygląda mi na Castellana.
 3. @Vitoldo Mam pas Neptune Spear - to jest de facto cienki rękaw z cienkim pasem wewnętrznym, zrobionym z jednej warstwy taśmy (uzupełnionej sztywną wkładką w okolicach klamer). Całość jest umiarkowanie miękka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do środka wsadzić sztywniejszy pas, choć wtedy koszty rosną. Ja używam go bez szelek i mi się sprawdza. Konieczne jest wtedy jednak dość ciasne zapięcie całości.
 4. Zdaje się, że tutaj mają: https://www.409shop.com/409shop_product.php?id=126853
 5. Odkurzę trochę wątek. Poszukuję obiektywu do Dipola D128. Celuję w taki: https://thomasjacks.co.uk/cobra/product/1983/26mm_(F26)_Lens lub taki: https://thomasjacks.co.uk/cobra/product/823/27mm_f1.0_Lens Ale liczyłem na trochę niższą cenę. Niestety na rynku wtórnym (przynajmniej polskim) tego typu sprzętu nie widzę (albo nie wiem, gdzie i jak szukać). Znacie może jakieś miejsca, gdzie tego typu akcesoria można znaleźć?
 6. Pytasz, czy magazynek dedykowany do Colta KJW będzie pasował do Colta KJW? No więc... tak, będzie... Pasować będzie w zasadzie wszystko w standardzie TM: Army, Tercel i parę innych. Musisz tylko wiedzieć, że Colty KJW są gazożerne - nie zdziw się, jeśli na jednym magazynku wystrzelisz raptem kilkanaście kulek.
 7. Miałem dwie gruszki Baofenga, obie działały bezproblemowo ze słuchawką douszną. Może to kwestia odpowiedniego wtyku mono/stereo?
 8. Będzie. Ten też będzie: https://gunfire.com/pl/products/magazynek-co2-low-cap-do-repliki-sti-tac-master-1152196763.html
 9. Pietracha

  RK-02

  A czy pozostało coś, co o tej replice nie zostało napisane? Wałkowana była setki razy. Użyłeś w ogóle wyszukiwarki?
 10. https://www.amazon.de/-/en/Swissvoice-TwinTop-400-Walkie-Headset-Microphone/dp/B001QWF1JQ Wygląda na czteropolowy micro jack, czyli 2,5 mm. Do połączenia z Howardami to chyba najsensowniej użyć gruszki z wtykiem 2,5mm i z wyjściem na odsłuch, i do niej podłączyć Howardy.
 11. Pytałeś bezpośrednio w Taiwangunie?
 12. Pietracha

  MP5K

  Coś długi ten "Kurz"...
 13. Używam INVG od FMA. Sam żuraw jest OK. Nie powala, ale do noszenia Dipola D128 mi wystarczy. Aktualnie ramię zablokowane jest pod kątem 45 stopni w osi oka, i noktowizor zamocowany jest praktycznie na sztywno, bezpośrednio przez płytkę dovetail. W planach mam jednak połączenie całości przez J-Arma, żeby można było noktowizor złożyć prawie płasko na hełmie. Całość łączy się z hełmem za pośrednictwem blachy "L4" FMA. Dostępna na Gunfire. Siedzi bardzo solidnie. Nokto przypięte do hełmu sznurkiem, a żuraw jeszcze dociągany shockcordem.
 14. 1. Rozfrezowanie będzie bardzo trudne. Jeśli się uda, szkielet repliki straci sztywność. W Colcie KJW szkielet jest w miejscu kapsuły wypuklony i w tym celu podfrezowane są także okładziny chwytu. 2. Do używania repliki na CO2 przydałyby się wzmocnione części wewnętrzne, bo to jednak dużo mocniejszy gaz. R28 może takowych nie posiadać, choć sam wzmocniony cylinder gazowy (najczęściej czerwonego koloru) można chyba dokupić - jest w standardzie TM i powinien do Colta Army pasować.
×
×
 • Create New...