Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pietracha

Użytkownik
 • Content Count

  811
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Rozfrezowanie będzie bardzo trudne. Jeśli się uda, szkielet repliki straci sztywność. W Colcie KJW szkielet jest w miejscu kapsuły wypuklony i w tym celu podfrezowane są także okładziny chwytu. 2. Do używania repliki na CO2 przydałyby się wzmocnione części wewnętrzne, bo to jednak dużo mocniejszy gaz. R28 może takowych nie posiadać, choć sam wzmocniony cylinder gazowy (najczęściej czerwonego koloru) można chyba dokupić - jest w standardzie TM i powinien do Colta Army pasować.
 2. Jakaś pewnie tak. Sensowna raczej nie... No chyba jednak problem, bo trzeba by je ciągnąć rurą gazową i tam wiercić otwór na ich wyprowadzenie Pierwsze słyszę o stalowych suwadłach w Boyi. Może poprzedni właściciel dołożył? No i nie masz nic znalowego, ale jednak masz lufę... Przy każdorazowym składaniu i rozkładaniu kolby istniałoby ryzyko przycięcia przewodów. Choć może to być do ogarnięcia. Kolba z RK05 do RK02 pasuje bo to przecież te same korpusy.
 3. Na to, co chcesz załadować, wystarczy plecak ok. 16 l. Sprawdź TT Essential Pack lub produkty rodzimych krawców (Spearpoint itp.) Jadąc na Border Wara uszyłem sobie plecak o pojemności nawet ciut mniejszej niż 16 l i spokojnie pakowałem do/na niego kurtkę przeciwdeszczową, jedzenie, zapas kulek, zapasowe baterie i 1-litrową butelkę z wodą z tym zastrzeżeniem, że główny zapas wody miałem na kamizelce. Gorąco polecam rozwiązanie, w którym plecak dopinasz do kamizelki - dodatkowe szelki nie uwierają a plecak montowany do kamizelki równoważy przód, który jest najczęściej sporo cieższy od części plecowej.
 4. W zamku Colta 1911 siedzą te same części co w zamku do Hi-Capy (pomijając dłuższą żerdź sprężyny powrotnej w zamku do Hi-Capy). I to do tego stopnia, że zamki można stosować zamiennie. Części systemu gazowego (cylinderek, zaworki, sprężynki itp.) są takie same. Reszta się zgadza.
 5. Zależy co rozumiesz pod pojęciem "tak, jak powinna". To są po prostu repliki magazynków typu MEU/Wilson Combat. Siłą rzeczy wystają z chwytu.
 6. https://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_co2_gbb_sti_tac_master_desert_17488_p17767.xml Miałem taki magazynek w Colcie MEU KJW. Działał bez problemu, wyglądem nie różnił się od magów na GG.
 7. Czy ktoś korzysta z montażu z poniższego linku na replice Colta 1911/Hi-Capy (system TM): https://kolba.pl/pl/product/16332,podstawa-montazowa-do-vortex-razor-dla-colt-1911 ? Głównie chodzi mi o to, czy pasuje element wchodzący w miejsce szczerbiny oraz czy krzywizna montażu pasuje (mniej więcej) do zamka. Szukam jakiegoś montażu do Hi-Capy 1911 od KJW i ten z linka zdaje się być rozsądnym cenowo wyborem.
 8. Pod względem komfortu bardzo fajnie, choć nie mam porównania do innych słuchawek aktywnych. Póki co ponosiłem trochę po domu i komfortowi nie mogę nic zarzucić. Mam wersję z pałąkiem i nawet pod hełm (kopia Fasta Maritime) można je bez problemu dopasować tak, by było wygodnie. Co do samego działania na razie nie chcę się wypowiadać. Testy komunikacyjne jeszcze przede mną. Pewnie za jakiś czas dam znać.
 9. Zrobiłem podwójne PTT do Baofenga Uv-82 i z Bowmanem Z-Taca działa wyśmienicie, ale niedawno kupiłem Earmory i jest za cicho. Spróbuję z tym wzmacniaczem. Pytanie: czym to zasilasz? Jakie to ma zapotrzebowanie prądowe? W PTT nie mam za wiele miejsca na baterię i zastanawiam się, czy coś pokroju CR2032 wystarczy, czy jednak potrzeba więcej prądu.
 10. A skąd w ogóle przeświadczenie, że to lufa precyzyjna?
 11. Bardzo dobrze :) KSC to bardzo solidna firma. Niestety nie w standardzie TM, ale o lepszą replikę pistoletu na początek trudno.
 12. A może trafił się wyjątkowy egzemplarz, gdzie tryb NV działa jak w oryginale ;)
 13. Pietracha

  NOKTOWIZJA

  LWC IR mam, ale na Border Warze wszelkie lasery są zabronione. Patrzę też pod kątem bezpieczeństwa.Ten oświetlacz/wskaźnik, to urządzenie klasy IIIB - nie czułbym się komfortowo świecąc tym po ludziach :P
×
×
 • Create New...