Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (UAE)


Recommended Posts

= D! Przeprowadzasz się tam? :D

 

1. Musiałbyś wsadzić do bagażu głównego w przezroczystym worku foliowym

2. Nie ma żadnych grup w tym kraju

3. Jak ktoś zauważy tą replike, to nie tylko ci ją rozwalą na miejscu, to jeszcze dostaniesz karę chłosty i jakieś 24miesiące aresztu

Edited by globusek88
Link to post
Share on other sites

Regulamin wizz air (pierwsze linie które przyszły mi do głowy)

 

 

Przewóz jest bezwzględnie zabroniony w przypadku następujących przedmiotów:

 

a) broń palna, amunicja i materiały wybuchowe, w tym broń myśliwska i sportowa;

 

b) jakiekolwiek przedmioty lub substancje, które wyglądają jak broń, amunicja lub materiały wybuchowe;

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostatnio byłem na lotnisku w Dubaju, co prawda nie miałem żadnej repliki, ale naprawdę mają tam dużo kontroli. Nie polecam ryzykować, szczególnie że ich mentalność jest trochę inna, bo np. mnie ktoś z personelu objechał za to że mam koszulkę z napisem "fuck google ask me ", to co by było jakby gdzieś na kontroli zobaczyli Colta i Mp5.

Link to post
Share on other sites

Nie siedze w gułagu narazie ;-) a z tego co sie dowiedziałem ta grupa liczy 850 członków a z przewozem replik nie ma wiekszych kłopotów nalezy zgłosić to liniOM lotniczym i jest ok.Zadnych uprawnien nie trzeba miec a prawo tutaj w kwestii bronii jest naprawde łagodne (Na strzelnicach dzieci od 7 lat moga strzelać z ostrej np m16).Jezeli ktos z polskich ekspatow jest zainteresowany to prosze pisac PW.

 

A co do koszulki to nie ma co sie dziwic bo moga cie zatrzymac za wszystko co im "uwłacza" tj nawet za stroj kapielowy czy tshirta.

 

 

Jak zapoznam sie bardziej co i jak to walne jednego posta zeby nikt nie miał takich problemow jak ja.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

 

 

Wszystkie powyzsze posty mozna skasowac bo nic wiecej juz nie wniosa.

 

 

Spotkania odbywaja sie Sharjah golf and shooting club co piatek.Wszystko zaczyna sie tak od 6-7 i trwa tak do 10-12.

Staramy sie przyjechac jak najwczesniej bo jest chłodniej i jest wiecej ludzi.

 

Szukamy goscia ktory jest wybrany i nadzoruje najczesciej ma zolta kamizelke "marshal".

On powinien wszystko wyjasnic i dalej przeprowadzic nas przez proces rejestracji.

Wypelniamy forme placimy 100dhs(koszty wyrobienia karty) dajemy 2 zdjecia paszportowe + skan paszportu i wizy a potem czeka sie na karte ok 2tyg

Po wyrobieniu mozna zaczac kupowac sprzet

Generalnie nie ma opcji sciagniecia wlasnej repliki do UAE (jest pokoj u celnikow wypelniony replikami King Armsa, G&P i TM)

tylko jezeli ma sie pozwolenie na sciaganie broni palnej.

 

Replike i sprzet mozna kupic na miejscu i w cenach duzo nizszych jak w polsce.Glownie w swojej ofercie posiadaja chinczyki ale zdarzaja sie tez G&G.

Z czesci to same smieciowe marki glownie Element i w cenach podobnych do polskich.

Pole do gry jest generalnie male i polski airsoftowiec bedzie potrzebowal czasu zeby przyzwyczaic sie do gry na polu wielkosci polowy boiska do nogi

 

 

Tu jest mapka dojazdu:

http://www.golfandshootingshj.com/img/map.jpg

 

Tu jest ich strona:

http://www.ufac-uae.org/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...