Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MASADA/ACR


Guest Mati13k

Recommended Posts

Mam zamiar kupić Masede ze sklepu ASG Shop jest tam za niecałe 2000 zł. Dziś znalazłem na Gunfire.pl Masade z A&K za niecałę 1000zł.

Ta różnica w cenie tj 1tyś. strasznie mnie ciekawi. Dlaczego taka różnica ?

 

 

Ponieważ od strony technicznej są to całkowicie inne repliki - chinol to najzwyklejszy AEG w budzie Masady , a PTS to która poza jakością wykonania oferuje wymiane lufy i sprężyny bez rozbierania gearboxa.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do magazynków u mnie:

 

- hicap mały "vietnam style" nie znam producenta działa poprawnie

- midcapy 120bb MAG - działają poprawnie

- midcapy 120bb King Arms - działają poprawnie

- realcapy 30bb MAG - działają poprawnie

 

Bez żadnych przeróbek

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
http://gunfire.pl/product-pol-1152192468-MASADA-Licensed-Tan.html więc mówicie, że to crap tak? Niby także na licencji, możliwość szybkiej wymiany lufy itp. itd. ale czy jest warty jakichkolwiek złociszy czy to tylko fajnie wyglądający AEG z bebechami za 300. ? Ps. Gdzieś słyszałem, że można doń wstawić sprężynę 120-130m i bebechy wytrzymają:/ prawda??
Link to post
Share on other sites

No też se poczytałem i widzę, że opinie są różne. Jedni mają problemy z komorą, dyszą czy prowadnicą(często plastik), a inni nie(fart, że stalowa czy co??) więc chyba przy jej zakupie trza mięc sporo szczęścia i czasu na podłubanie w środku. :/ LoL :

Link to post
Share on other sites

No też se poczytałem i widzę, że opinie są różne. Jedni mają problemy z komorą, dyszą czy prowadnicą(często plastik), a inni nie(fart, że stalowa czy co??) więc chyba przy jej zakupie trza mięc sporo szczęścia i czasu na podłubanie w środku. :/ LoL :

 

To mam jeszcze jedno pytanie. Czy w tej replice można samodzielnie wymienić sprężyne bez utraty gwarancji?

Link to post
Share on other sites
@Psikus jest kilkudziesięciostronicowy temat na forum Arnies Airsoft (trzeba się zarejestrować), jest tam kilkanaście różnych konfiguracji części.
Mógłbyś dać linka? Jestem zarejestrowany ale tego akurat nie mogę znaleźć. Chyba że źle szukam i to nie wyskakuje pod hasłem "masada pts".
Link to post
Share on other sites

http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/index.php?showtopic=184343&st=0 skromne 102 strony, choć polecam czytać od końca, bo w tym temacie jest groch z kapustą.

 

 

Nath, dobrze wkleiłeś link? bo wyświetla mi się: "An Error Occurred

 

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information."

 

 

Zalogowany tam jestem.

Edited by pesinter
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wejdzie do tej repliki bateria 11.1 lipo?Jakie są niestandardowe części w tej replice?

 

Wejdzie każda bateria która rozmiarem nie przekracza wolnej przestrzeni we froncie. Inna sprawa że 11 lipo może ci dużo szybciej zajechać mechanizm wewnątrz repliki od słabszych baterii. Sam używam 7,4 lipo i jest według mnie wystarczająco.

 

Ogólnie replika jest wspaniała, lepiej wykonanego karabinka nie miałem w rękach, a i strzela to celnie i daleko jak na te jedyne 340 fpsów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...