Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałem zapytać ludzi bardziej doświadczonych, czy jest możliwość wydłużenia repliki G36c JG by zwiękrzyć zasięg? Jeśli tak to w jaki sposób ( tłumik, lufa). Może ktoś ma już takie modernizacje?

Edited by Kicha08
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W g36c jest o tyle kiepska sprawa że gwint na lufie zew. jest tak umieszczony, że częściowo tylko wystaje poza body. W rachubę wchodzi tylko przedłużenie lufy o parę cm przedłużką albo wymiana lufy zewnętrznej na dłuższą. Ostatnia opcja to bardzo chudy tłumik ale nie wiem czy jest takowy.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

O co chodzi z tymi przedłużkami, rzekomo niestandardowym gwintem itp? :wink: Mam G36C JG - chyba jedną z pierwszych serii (jeszcze na 6 mm łożyskach) i bez problemu dołożyłem lufę 363 mm i zamaskowałem ją tłumikiem bodajże 35x200 mm o standardowym gwincie lewoskrętnym 14 mm z Silesia Factory właśnie i całość trzyma się doskonale. Nie było mowy o jakichkolwiek przejściówkach, przedłużkach, piłowaniu gripu czy innych zabiegach. I w przeciwieństwie do tego, co kermit mówi, gwint wystaje z body na tyle, że możliwe było zainstalowanie wspomnianego tłumika i podejrzewam, że tłumik o średnicy 40 mm też by wszedł, aczkolwiek nie miałem możliwości tego sprawdzić. A może ja mam jakiś specjalny egzemplarz? :P

Btw. tak jak Koszyk wspomniał, jest obszerny temat o tuningu G36C JG gdzie dowiesz się znacznie więcej.

Edited by Pietraszka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...