Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

inny UPGRADE vsr G-spec.


Recommended Posts

witam.

 

Na wstępie proszę o nie odsyłanie mnie do "szukaj" bo ja mam modem i to dużo kasy idzie jakbym siedział i szukał. Po uzyskaniu odpowiedzi możecie wykasować ten temat...

 

A więc. Czy można jakoś inaczej upgadować VSR g-spec niż zestaw cały(na MG za 799zł bez sprężyny)?? Jak wstawię tłok wzmocniony i inne takie elementy i do tego spr. 300% to się nie posypie?? Co proponujecie jako alternatywę dla zestawu UPGR.??

 

dzięki za odp.

pozdrawiam, Rash.

Link to post
Share on other sites

PRzy sprezynie 300% powinienes wymienic przynajmniej to, co w srodku jest plastikowe, czyli jak mniemam tlok i prowadnice sprezyny. Przydaloby sie tez wymienic glowice cylindra. Najdrozsza czecia w takich zestawach(ok 70% ceny) stanowi "wzmocniony" metalowy cylinder. Moim zdaniem spokojnie bedzie mozna przez jakis czas uzywac stockowego cylindra, ale trzeba sie liczyc z tym, ze dluzej jak rok to pewnie nie wytrzyma. Z drugiej strony kupujac zestaw oszczedzamy, gdyz kupujac poszczegolne czesci wyszlo by jakies 25-30% drozej.

Nie wiem jak jest w przypadku VSR, przypuszczam ze podobnie, ale czytalem, ze ludzie z powodzeniem wsadzali do stockowych cylindrow mocniejsze sprezyny np w APSach i M24 CA(choc moze z kolei nie tak mocne jak 300% PDI) i z powodzeniem przez dluzszy czas z nich korzystali bez awarii.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam:)

Chce do mojego g-speca wmontowac sprezyne, jaka bym musiał wsadzic aby otrzymac 450fpsów??I jakie czesci musze wymienic aby gun sie nie rozlecial??(mam juz prec. lufe)Dzieki z gory za pomoc:) [prosze o podanie linków z czesciami ale tylko na polskich stronkach(nie znam za dobrze angielskiego:)]

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam sprezynke 130SP za 75zł z www.machinegun.pl i do niej nie trzeba nic wymieniać a moze 450 fps nie bedziesz miał ale coś ponad 400 powinno być a jeśli chcesz wiecej to musisz kupic wzmacniany tłok koszt ok 209zł + sprezyna 170SP ok 109zł wszystko jest na machinegunie a jesli dalej mało to masz cały zestaw lvl3 za 800zł + sprezyna 250 za 109zł ale jaż bym sie wtedy chyba z tobą nie strzelał

Link to post
Share on other sites

obawiam sie, że wzmacniany tłok do 170 SP nie wystarczy - wyslijcie moze maila z pytaniem do MG czy sie orientuja, jakie elementy nalezy wymienic aby wstawic 150 i 170 SP.

 

A ta 250 to jest PDI i wydaje mi sie, ze nie jest duzo mocniejsza od 170 SP

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

machinegun ma ogólnie chyba największy (z polskich sklepów) wybór części do VSR, ale nie to tym chciałem

 

wymiana części wewnętrznych na wzmocnione, mechanizm spustowy, sprężyna, lufa precyzyjna - czy ktoś dysponuje może jakimiś orientacyjnymi danymi dotyczącymi fpsów przy takim zestawie (załóżmy sprężynę 250%)??

 

ad. Gism - a przy jakiej granicy fps jeszcze "byś się strzelał"? 8)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja dysponuję :lol:

Więc tak jak ktoś ma ochotę mieć w swoim gunie sprężynę 300%PDI (pozwala ona na 650-700FPS'ów- skuteczny zasięg 75m) musi wymienić następujące rzeczy:

Sprężyna SPR300[PDI]- 109zł

Piston sear -109zł

Zestaw cylindra Level 3- 799zł

+jeszcze 2 elementu zespołu spustu za około 300zł wszystkie te części dadzą około 650FPS'ów

Mam nadzieję że pomogłem :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...