Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jazu

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 1. zamiast w konwersję zainwestuj jednak w coś co od razu miało być SWD http://www.tokyo-model.com.hk/trade/productview/1744 http://www.arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/r...unov_review.htm
 2. Jazu

  M14A1

  ta cywilna odmiana M-16 to bodajże AR-15
 3. Jazu

  SWD z UTG

  thx - byłbym zobowiązany ;)
 4. Jazu

  SWD z UTG

  właśnie - ktoś z was zna może jakieś miejsce/ma źródło które miałoby dostęp/możliwość załatwienia dwójnogu do swd? - właśnie takiego do zakleszczenia na body za gripem? pozdrawiam i z góry thx za odpowiedź ;) J.
 5. ale jest już taki temat - nawet przyklejony :roll: wiesz - tam na górze... shit lista złych gogli
 6. trochę odchodząc od tematu - właściwie to po co w m15 czy innym sprzęcie wam to przełużenie wizjera? - zaczałem się właśnie bawić PSO-1 i nawet przy masce ma to sens bo celownik ma bardzo wąski kąt widzenia a "świńskie ucho" wymusza jednak odpowiednie patrzenie, ale na strzelankach będę chyba jednak używał całości "bez gumy" 8) :lol: tak więc pytanie - po co? - dla szpanu?
 7. już sporo o tym było, ale nie chce mi się teraz szukać - lekkie i cienkie, dość "obszerne" ;), odradzam noszenie jasnych rzeczy pod spodem bo podszycie węglowe się sypie :lol:, ugotować to się nie ugotujesz, ale przewiewne nie jest. Leży u mnie w jakiejś skrzynii na zabawki 8) - ogólnie lepiej zwykły mundur.
 8. sprawić sobie spottera... a masz gdzieś intrukcję "spotter - zrób to sam" albo namiary na zestaw do samodzielnego montażu? ;) (przepraszam - nie mogłem się powstrzymać :lol: )
 9. nie znam dokładnie zasady działania magazynków w gaziakach (przyjmuję ją "as is" ;P ) ale jak dla mnie to żeby to zadziałało tak jak powinno to i komora w której przechowywany jest gaz w samym gunie powinna być podgrzewana (chyba że idzie bezpośrednio z magazynka, wtedy proszę o wykasowanie tych bzdur 8) ) w przeciwnym wypadku mogłoby dojść do niedostatecznego wypełnienia komory - gaz ją wypełnia, schładza się i defacto znajduje się pod niższym niż oczekiwane ciśnieniem, bądź w najgorszym przypadku do częściowego skroplenia. pomysł godny pochwalenia - zwłaszcza przed zimą.
 10. teraz czy koledze chodzi o to żeby gogle miały 2 szybki na raz (jak niektóre narciarskie) czy wymienne ? :> ;)
 11. Jazu

  Uszycie munduru

  http://www.strojemoro.prv.pl/ trochę niewymiarowy kolega szył u nich - nawet niezły
 12. nice 8) ale repliki ASG to chyba nie będzie ;)
 13. jakbyś się zdecydował na te z galaskóru to możemy się jakoś dogadać jeśli nie wysyłają - będę w Nysie w październiku, wpadnę do dziadków na weekend ;) do tej pory używałem starych foxów (downhill) i nie narzekam, ale fakt faktem po linie nie zjeżdżałem (ale na piorunochronach nie zostają ;) )
 14. Alex - jakbyś poczytał trochę Frehę to byś kojarzył z niej Ptack'a także dużo więcej się nie wyciągnie ;)
 15. rush guardy mają szwy ;) w niektórych piankach też można je odróżnić (może nie "szwy" a klejenia ale na jedno wychodzi - mało jest "czystych" polipropylenowych na rynku - prawie zawsze jakaś wkładka z materiału; mówmy oczywiście o podobnym kroju - to są "mokre" pianki) beilizna termoaktywna jak już napisał Rzez będzie najbliższa tematowi, ale to raczej nosi się pod czymś, więc jak chcesz mieć po prostu ciasną koszulkę to przejdź się do centrum i poszukaj w jakimś sklepie związanym z clubbingiem :twisted: :lol: 8)
×
×
 • Create New...