Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modyfikacje Cymy047D


Recommended Posts

Przymierzam się do zmodyfikowania mojego karabinu. Zdecydowanie najbardziej zależy mi na zasięgu i celności, co na pewno chociaż troche związane jest z zwiększeniem mocy. Karabinu używam praktycznie tylko na otwartej przestrzeni. Obecnie karabin posiada 360fps i wymienioną gumkę hop up na Systemę. Zasięg maksymalny to 60m a celny może z 35m. Co proponujecie wymienić? Posiadam 450zł i napewno tej granicy nie przekroczę, wolałbym wydać jak najmniej. Najlepiej żeby wszystkie części dostępne były w Warszawie lub w 1 sklepie wysyłkowym. Uważam że każdy przypadek jest inny więc założyłem nowy temat. Będę bardzo wdzięczny za pomoc i różne propozycję.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Warto wsadzić precrurę (systema, km-head, promyk, imo promyk najlepszy), dobrą gumkę (czarna systema przykładowo). Można podłubać przy zestawie cylindra- właściwe uszczelnienie potrafi sporo dać. Jeśli się na tym znasz możesz podjąć się samodzielnego montażu lub zgłosić się do któregoś z forumowych serwisantów.

Link to post
Share on other sites
wymienioną gumkę hop up na Systemę

 

Warto wsadzić ... dobrą gumkę (czarna systema przykładowo)

 

 

Czyli guma już wymieniona ;)

 

A co do tuningu, to dokładnie to, co napisał ZuBeR

 

Można by jeszcze uszczelnienie hopa?

 

 

Chyba dałbym sobie paznokcia uciąć, że stock wytrzyma ~420fps bez większych problemów...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...