Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm 028 znowu nie strzela


Recommended Posts

Witam. Dziś była kolejna strzelanka karabin (AK-47 CM-028) znowu przestał strzelać ;/ Na poprzedniej strzelance karabin tak samo przestał strzelać na forum powiedzieli mi ze "tłok zablokował się w tylnym położeniu i ze mam zamiast baterii 8.4 V wsadzić 9.6 V i nacinać spust" Podładowałem moja baterie 8.4 V , podłączyłem i karabin zaczął znowu strzelać. Dzisiaj na stzrelance karabin znowu przestał strzelać ;/ odkręciłem chwyt i pokręciłem trochę tą śrubka od ustawienia silnika i wyciorem poruszałem dyszą, karabin zaczął strzelać lecz jakieś 10 - 15 minut później znowu przestał i do tej pory nie strzela ;/ jak naciskam spust to tylko słyszę ze coś tyka.

 

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Mozliwe ze to taka chu... batka ze tak nagle treci moc i nie ma siły pociągnąć sprężyny?? Podłączałem w czasie strzelanki stockową batke 8.4 V kumpla od G36C tez chinskiego i tez nie ruszyło nic ;/

 

Możliwe ze to wina baterii ale nie jestem tego takie pewien ;/

Link to post
Share on other sites

Czytałem na forum jest bardzo dużo tematów w których jest opisany ten sam problem. W GB blokuje się zębatka i bateria nie ma siły jej uciągnąć. W jednym z tematów napisano, że rozwiązaniem jest Kupno porządnej ładowarki i baterii 9.6V. tylko jak będę strzelał się na baterii 9.6 V to nic się nie stanie??

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to wina batki, to nie naprawią.

Też tak ostatnio miałem, i też wina rozładowanej baterii. Co do kręcenia śrubą w silniku- mam batkę 9,6V, sprężynę m120 i kręcenie nic nie dało.

 

Ps. W sumie też mam pytanie.

 

Jak ładuję batkę stokową ładowarką, pilnuję czasu ładowania (Pojemność baterii przez to, co podaje ładowarka, razy 1,4) To ładowanie ową ładowarką wpływa tak czy siak na żywotność akumulatora?

Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że te chińskie ładowarki to psuja nawet baterie ale jakies inne lepsze np. niemieckie czy jakieś porządnie ładują.

 

Zdecydowałem się na kupno lepszej ładowarki i batki 9.6 V do tej cymki 028 tylko nie wiem jak ją zmieszczę bo ma 8 ogniw a ja cyme 028-S i batke potrzebuje stick pod pokrywę zamka a miejsce jest tam ograniczone ;/

 

Może ma ktoś jakiś pomysł ??

Edited by krossdh
Link to post
Share on other sites

to kup baterię pod dekiel i nie marudź. Replika od krakmanów ?

w lipcu 18 sztuk tego poprawiłem po ich "serwisie" i " przeglądzie zerowym"

i żadna nawet na stock bateriach nie ma już problemów z blokującym się tłokiem czy jakimiś innymi pierdołami...

Link to post
Share on other sites

tyle ze ja mam 206 mm miejsca na baterie, a najkrótsza 9.6 V jaka do tej pory znalazłem to 223 mm ;/

 

Znalazłem tez baterie LiFePo4 9.6V, która by pasowała do mojego kałacha ale nie mogę nigdzie znaleźć do niej ładowarki ;/

 

Jeżeli wie ktoś gdzie mogę kupić ładowarkę do baterii LiFePo4 9.6V lub baterie 9.6V która by pasowała do mojego AK to niech napisze na forum albo mi na GG: 4138377

Edited by krossdh
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...