Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gloomer

Użytkownik
 • Content Count

  2374
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7364 profile views
 1. Z tego co kojarzę to mam identyczny aku i umieszczam go w prowadnicy
 2. Ja wrzucałem 1400 redox i turnigy. P.s nie ma ktoś na sprzedaż przedłużenia lufy od M27?
 3. Panocki jaką polecacie dyszę do starego EA?
 4. Pisz Mendiemu najlepiej PW. Ostatnio poskładał mojemu koledze replikę i oczywiście cud miód orzeszki. Jeśli chodzi o SWD to Mendi zna tą replę na wylot.
 5. gloomer

  CM.077

  U to Ci powiem, ze miałeś pecha. My w ekipie mamy dwie te Cymki i naparzają aż miło. Brak niedoróbek itp.
 6. Było klepane milion razy. Masz dwie opcje. Piłować zatrzask lub zmienić na klasyczny specnowy, który kosztuje 10-12zł. P.S wyszukiwarka nie boli ;)
 7. Irena przeszła przegląd po 40k po only full auto. Co zostało zrobione? -Czyszczenie bo tona piachu -Nowe smary -Podkładkowanie -Zmiana cylindra bo wleciała dłuższa lufa a i tak był porysowany przez obecność piachu -Wymiana tłoka bo ostatni ząb był na wykończeniu. Reszta zębów tłoka zdrowa -nowe kable -Ufet -Replika na stockowej sprężynie generuje 436fps -Cały koszt serwisu wyniósł 200zł. Tak więc nie jest to wysoka cena za tak długie strzelanie bez awarii. O dziwo po takim katowaniu styki są zdrowe i na reszcie podzespołów też nie ma oznak zużycia. Tak więc keep calm and M27 IAR ;).
 8. u mnie luzów brak. Może dokręć, śrubę trzymającą front?
 9. gloomer

  CM.045 / A

  Z tego co patrzę to pokrywa jest identyczna. Taiwangun twierdzi, że pokrywa niby nie pasuję. Ale tak samo kiedyś miałem z ładownicami pistoletowymi, że magi miały nie pasować do nich, a jednak pasują :icon_biggrin:. Dlatego wolę spytać się użytkowników repliki.
 10. gloomer

  CM.045 / A

  Niby nie sukowa ale jakoś zamontowali ją w nowej taktycznej Cyka http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-076a-full-metal-cyma?campaign-id=14
 11. gloomer

  CM.045 / A

  Panocki. Czy ktoś montował tą pokrywę do Cyka? Rzeźba czy plug and play? http://www.taiwangun.com/montaze-szyny-montazowe/pokrywa-komory-zamkowej-z-szyna-do-ak-black-cyma?from=listing&campaign-id=14
 12. gloomer

  L85A1 [ARMY]

  Albo duży gwóźdź :D
 13. 445 fps i kulki 0,25? No to wszystko jasne. Wrzuć kuleny 0,28 i będzie lepiej :)
 14. Powiedzmy sobie szczerze. Ameliniową lufę prędzej czy później będzie trzeba wymienić bo to je amelinium i się porysuje na pewno.
 15. Jak najbardziej GB w stocku pracuje bardzo ładnie i jest to typowy GB z Cyma się Cyma ;)
×
×
 • Create New...