Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Quasi-sniperka z SAM-7


Recommended Posts

Na forum jestem nowy, jednak w ASG jestem od prawie roku, i chcę doświadczyć czegoś nowego. Mam SAMa-7 od ASG Arsenal i chciał bym zrobić z niego coś na rodzaj karabinu strzelca wyborowego, więc chciałbym mu zamontować niewielkim kosztem lufę precyzyjną z Hop-up'em i wzmocnić sprężynę. Czytałem o tuningo totalnie kiepszkiego G36 i zastanawiam się, czy można zrobić z tym karabinem coś takiego? Zasięg nie musi być jakiś super ekstra wymiatający, wystarczy 50-60 m skutecznego. to będzie mój pierwzszy tuning więc się średnio na tym znam. ;-) Ten karabun Hop-up już ma, może wystarczy??

 

Link do tematu http://www.wmasg.pl/artykuly/warsztat/3/up...g36c_umarex/73/

Edited by PiVoSH
Link to post
Share on other sites

Tak, BU i batka do springa :roll: .

 

Przy takich karabinach sprężynowych w zasadzie tyle co można zrobić (zakładając że nie będziesz dorabiał części) to nałożyć podkładki pod sprężynę, uszczelnić taśmą teflonową i dopasować castopreckę, wcześniej wyrabiając otwór na docisk gumki. Z tymi podkładkami to uważaj, żebyś zaczepu tłoka nie urwał przy którymś tam naciąganiu.

Link to post
Share on other sites

Sam z tego co pamiętam miał plastikową rączkę przeładowania, tak więc przy mocniejszej sprężynie urwiesz i tyle będzie z zabawy.

 

Zanim zaczniesz kombinować z nowym hopem, czy lufą zacznij od uszczelnienia. Lepsza uszczelka tłoka i teflon na wszystkich połączeniach.

 

Jakich kulasów używasz? To też potrafi sporo zmienić.

Link to post
Share on other sites

Sam z tego co pamiętam miał plastikową rączkę przeładowania, tak więc przy mocniejszej sprężynie urwiesz i tyle będzie z zabawy.

 

Zanim zaczniesz kombinować z nowym hopem, czy lufą zacznij od uszczelnienia. Lepsza uszczelka tłoka i teflon na wszystkich połączeniach.

 

Jakich kulasów używasz? To też potrafi sporo zmienić.

 

Kulki 0.23, z rączką nie będzie problemu, na allegro widziałem kiedyś metalowe, za chyba 30 zł, już uszczelniłem, lufę wymieniłem ale mam narazie hop-upa ze starej, kwestia ile można ścisnąć sprężynę, póki co o 6 mm~, o ile więcej??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...