Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam, mam problem z magazynkiem Tokyio Marui. Po załadowaniu gazem zaczyna syczeć, gdy go odwróce dolnym zaworem do dołu syczenie sie nasila. Wymieniłem dolny zawór magazynka i nic to nie pomogło. Straciłem przy tym 55 zł za co 35zł to sama przesyłka. ahhh ten MadOnion...

 

Proszę o pomoc.

 

 

Nie ten dział przepraszam za pomyłkę.

Edited by NashVille
Link to post
Share on other sites

witam, mam problem z magazynkiem Tokyio Marui. Po załadowaniu gazem zaczyna syczeć, gdy go odwróce dolnym zaworem do dołu syczenie sie nasila. Wymieniłem dolny zawór magazynka i nic to nie pomogło. Straciłem przy tym 55 zł za co 35zł to sama przesyłka. ahhh ten MadOnion...

 

Proszę o pomoc.

Nie ten dział przepraszam za pomyłkę.

 

Przede wszystkim skąd syczy, powodów może być wiele - ale jak wymieniłeś zawór to przynajmniej odpada zniszczony oring zaworu lub słaba sprężyna. Zależy od tego skąd ucieka gaz ale może być to wina pękniętej uszczelki, lub po prostu nie nasmarowanej.

Link to post
Share on other sites

http://tinypic.pl/3b1ectiqe1fn

 

ooo stąd cieknie, jak wkładam go do wody to też stąd bąbelki lecą.

 

Jak go rozłożyć ? Jak wyjąć te piny?

 

TUTAJ masz instrukcję do rozebrania colta na części pierwsze, jest tam także magazynek. Prawdopodobnie coś jest z uszczelką jak rozbierzesz to będziesz od razu widział co nie tak[ jak będzie pęknięta, czy zgnieciona].

Link to post
Share on other sites

Rozebrałem mag, z wyglądu była w porządku jedynie ją nasmarowałem smarem sylikonowym STTI. Złożyłem mag, naładowałem go gazem i syczał ale po chwili przestał, już nie cieknie. Włożyłem go dla pewności w wodę i się ucieszyłem. Dzięki Ci bardzo. Wielkie dzięki.

 

Cieknie dalej ale tylko chwile po załadowaniu, potem przestaje...

Edited by NashVille
Link to post
Share on other sites

Rozebrałem mag, z wyglądu była w porządku jedynie ją nasmarowałem smarem sylikonowym STTI. Złożyłem mag, naładowałem go gazem i syczał ale po chwili przestał, już nie cieknie. Włożyłem go dla pewności w wodę i się ucieszyłem. Dzięki Ci bardzo. Wielkie dzięki.

 

Cieknie dalej ale tylko chwile po załadowaniu, potem przestaje...

 

Jak cieknie chwilę, a potem przestaje to z prawa Murphiego wynika że na strzelance będzie ciekło cały czas ;-) Możesz czekać na rozwój wydarzeń i na razie biegać z magiem w tym stanie i w międzyczasie wybrać się do sklepu i kupić komplet różnych uszczelek do hydraulicznych i potem zamienić obecną na podobną z zestawu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...