Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE M4 Boltcatch


Recommended Posts

Po wystrzeleniu kulek zamek nie zatrzymuje się w tylnym położeniu. Suwaki w magazynkach nastawione są tak jak powinny być. WTF. Dodam że dźwignia zwalniająca zamek ma bardzo mały zakres ruchu (porównywalny do tego co można spotkać w AEGach)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na pewno nic do środka nie wpadło, co by mogło blokować ten mechanizm? Ostatnio pękła mi kulka podczas strzelania, której kawałek wpadł do mechanizmu spustowego i efekt był taki, że nie miałem pojęcia, czemu nie strzela. Mogło coś wpaść, dlatego dźwignia nie może się poruszyć dostatecznie daleko, aby zablokować zamek.

Rozumiem, że po przeładowaniu z magazynkiem, ale bez kulek, efekt będzie taki sam.

Link to post
Share on other sites

Sorki za double'a, ale gdybym edytował, to nikt by nie zajrzał. Jest jeszcze taka możliwość, że suwaki w magazynkach nie są do końca dosunięte do obudowy. U mnie niecały milimetr wystarczył, żeby zamek blokował się po ręcznym przeładowaniu, a nie blokował się po ostatnim strzale. Oczywiście przesmarowanie i gaz, to podstawowe potencjalne przyczyny takiej usterki, jak i jakieś "ciało obce", ale to też może być wina maga. Jak to naprawić już jest napisane w przyklejonym temacie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...