Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moses

Użytkownik
 • Content Count

  1,154
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

8,645 profile views
 1. Odkopie temat. Poszukuje dobrej kopii TC-2001, bez szyn i udziwnień, hełm pod reko. Ktoś coś może polecić, niekoniecznie w PL.
 2. Kilka problemów zaczęło się robić z moją repliką pierwsze primo często po naciśnięciu na spust nic się nie dzieje, dopiero za drugim czy trzecim pociągnięciem spustu replika strzela.
 3. 1. Co to znaczy nie uzywanie optolektroniki? Chodzi o same NODy czy tez celowniki koli/holo? 2. Opatrywanie ran. Tylko opatrunkiem, czy mozna uzyc stazy?
 4. Tak, wszystkie M4 które ida dla Sił Zbrojnych USA pochodzą z fabryk Colta
 5. szukalbym problemu z zespole komora HU, bo tam grzebałeś a nie w GB
 6. Czy zamiast bandaży można używać staz?
 7. Potrzebuje 2ch magów (srebrnych) do MEU. Jeden długi drugi normalny. Ktoś ma dobre źródełko?
 8. Z tego co zauważyłem, army robi te repliki na zlecenie Gunfire, tak przynajmniej brzmial napis na moim MEU. Z tego co sis zorientowalem, od dlugiego czasu nie ma juz nigdzie replik Army z biciami. Militaria w związku z tym mają zgryz bo sprzedali mi na aukcji replikę z biciami, w zwiazku z tym ze przyszla bez została zareklamowana, teraz czekam
 9. Bardzo dobrze do flata robi Element z ich dystanserem. W serwisie do mojego ICSa wsadzili mi Systeme energię, na zimną pogodę jak teraz madakra, guma sie nie nadaje, bardzo szybko marźnie i nie podkreca. Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 10. Moses

  Delta Force

  No przeciez byla Delta Force 1 i Delta Force 2 Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 11. DBR nie odszyje, nie tyka sie robienia kopii Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 12. Chodzi mi po głowie 1961A-R ale w woodlandzie, nikt tego nie produkuję a oryginał, kapkę przekracza mój budżet. Także rozważam zlecenie komuś zdolnemu, no i zacznijmy od zasadniczej kwestii. Ile by to kosztowało.
 13. Moses

  Delta Force

  #niemogecipowiedziec
 14. Dotarł do mnie MEU. Z tego co widzę to teraz są produkowane na zlecenie GFC. Od razu zapytanie, czy i w Waszych modelach spust chodzi z wyraznym "klikiem", nie wiem czy reklamować egzemplarz i wybierać inny czy jakoś z tym życ ;)
×
×
 • Create New...