Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 039U FullMetal-Inna Kolba


Recommended Posts

Następnym razem lepiej formułuj pytania :). Model z ABS'em ma ABS'owy chwyt przedni na RIS'a ( ta rączka składana na RIS'ie z przodu ) i kolbę . Obydwa AK są teoretycznie takie same ale inne :D Wybierz to co ci się bardziej podoba, rajcuje itp.

Edited by zolbo
Link to post
Share on other sites

Wezme chyba Tego aka Em'ka ;)

 

Fajny jest i zawsze to Metal ;)

 

 

Edit: Znalazłem jeszcze pewną ciekawostke...Linku wam nie podam bo na zbrojownie nie wyświetlają sie:

Tekst:

Wykonanie: Metal + ABS

 

Full metal a ma ABS???

 

Na taiwanie nie pisze że ma abs ani że dane części są metalowe a na zbrojowni pisze że do metalu zaliczają sie poszczególne części

Edited by Dejf
Link to post
Share on other sites
Pytam bo mi to wygląda na takie "oszustwo" i nie wiem czy to full metal czy nie...tyle

A widziałeś ostre ak 74? Czyli wynika z tego że ostry karabin to też jest "oszustwo" bo chwyt przedni i chwyt pistoletowy jest z tworzywa?

 

Ok dzięki Wezme tą z Em'ki raczej

Uważaj bo full metal e emkach to nie w twoim rozumieniu "full metal".

Link to post
Share on other sites

Pytam bo mi to wygląda na takie "oszustwo" i nie wiem czy to full metal czy nie...tyle

 

Powiem, Ci coś w tajemnicy, "full metal" gearboxy też mają części z tworzywa, tylko nie mów nikomu, bo wybuchnie taka afera, że...

 

Możesz się jeszcze zapytać w jakimś sklepie dlaczego drewno z repliki np ak47 nie jest metalowe, toż to full metal miał być.. :poddanie:

Edited by Koszyk
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Obydwa mają tyle samo metalu CM.039C i CM.039U.

Full Metal to znaczy że dana replika ma wykonane te elementy z metalu jakie ma ostry odpowiednik.Np P90 jest całe z polimeru, a tylko upper reciver ma z metalu i też go można nazwać full metal bo wszystko co powinno mieć metalowe ma metalowe.

Edited by CIUPAK1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...