Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aliant

Użytkownik
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 1. Sprzedam nową replikę M1A1 Carbine od King Armsa gratis dodaję przedni bączek pierwszego typu. Cena 1400zł.
 2. Zawsze można pokusić się o mix spodni całorocznych i letniej bluzy. Działa dobrze.
 3. Osobiście mam w klacie 104, 96 w pasie i 192 cm wzrostu. Idealny rozmiar dla mnie to L/XL. L/XXL mimo że w pasie i klacie jest ok, to rękawy i nogawki są bardzo szerokie. Spodnie jeszcze nie najgorsze, za to rękawy w bluzie dla pakera.
 4. Mam pytanie. Czy ten model rękawic ma takie krótkie palce? Szczerze jak ubrałem to brakuje mi około 1cm długości. To chyba dlatego jest ich pełno na aukcjach po 30-50zł. Używać się je da ale nie jest to zbyt komfortowe.
 5. 8Fields to tandetna Chińszczyzna. Nie warta żadnych pieniędzy. We fleku naprawdę ciężko coś dorwać sensownego w normalnej cenie. Jeśli masz flekowy mundur proponowałbym kamizelkę w oliwce czy tam w innym odcieniu zielonego, kolorystycznie będzie pasować.
 6. Od siebie mogę powiedzieć że z tymi rozmiarówkami wychodzi naprawdę różnie... Np. taki L/XXL bywa ciaśniejszy w klacie i ma krótsze rękawy niż L/XL. Sam mam taki i widać partactwo krawca co szył mój egzemplarz. W dodatku rękawy w bicepsie mam bardzo obszerne i wyglądam dosyć komicznie.
 7. Dwa tematy niżej masz temat o rozmiarach munduru WP (jesli chodzi ci o wz2010).
 8. Ten hełm do niczego sie nie nadaje. Będzie ci latał na głowie i przed niczym on nie ochroni. Jest wykonany ze sztywnego plastiku przy strzale z mocniejszej repliki peknięcie lub dziura gwaranowana.
 9. Podróbki shitomixów masz na internetowym chińskim bazarze zwanym alledrogo. 39zł sztuka. A ja sie zapytam. Czy ktos macał rękawiczki Pro Magnum Solag Full? Chodzi mi głównie o trwałość. Nie chciałbym żeby rękawiczki po kilku/kilkunastu uzyciach się rozwalały.
 10. Najwidoczniej miałeś samo ogłoszenie bez załączników.
 11. Zapytaj się wujaszka google o "siwz 123UP". Pierwsza pozycja. Nie ma za co.
 12. Texary mają podobny krój do wz2010, nic poza tym. Materiał gruby, dość sztywny. W cieplejsze dni będziesz sobie gotował klejnoty, bo materiał nieoddychający. Słabe szwy, będzie się pruć w kroku. Oryginał jest z materiału PESCO Ripstop 50% bawełna 50% poliester.
 13. Jedynie ten dzwon za 250zł. Stałe "uszy" na hełm spadaka jak najbardziej moga być.
 14. Powinno ci pomóc: http://www.ar15.com/archive/topic.html?b=4&f=64&t=129028
 15. Płacić dwie stówy za chińskie ortalionowe badziewie to jakaś komedia. Najlepiej byś napisał co będziesz nosił na oporządzeniu, bo jeśli magazynki i i kilka pierdół to chestrig byłby najodpowiedniejszy.
×
×
 • Create New...