Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niedziałający hop-up w Colt 1911 od Tercela


Recommended Posts

Witam,

otóż mam problem z hopkiem w ww. replice.

Gdy strzelam kulki lecą szybko i praktycznie spadają na ziemię jakby hopka nie było.

Pierwsze co zauważyłem to niedokręcona komora hopa i luźno kręcąca się regulacja - dokręciłem i ustawiłem. No i teraz jest problem, bo jakbym go nie ustawił to i tak nie kręci. :???: Dodam, że regulacja działa i gumka się "wysuwa" do lufy prawidłowo przy zwiększaniu hopka.

 

Czy może być to związane z tym, że gumka wygląda na mokrą od silikonu i musi się dotrzeć? Docieram tak gumkę wywalając z 5 magów już i nic.

 

Może macie jakieś inne sugestie, byłbym bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

5 magów może byc mało do wytarcia gumki (spróbój strzelać kulkami o szorstkiej powierzchni bo szybciej czyszczą gumke)

ewentualnie żle działa dżwigienka dociskająca gumę, moze być też że już masz gumkę wyrobioną tak ze niepodkręca

Link to post
Share on other sites

Komora i element wysuwający gumkę wydają się być w porządku.

 

Zobaczymy w piątek - będę na strzelance docierał, a docierał. 8-)

 

Dzięki za odp.

A nie lepiej zamiast "docierać" po prostu wytrzeć szmatką lekko? To jest urok gbb na green gaz który jest strasznie usmarowany - ja zawsze czyszczę lufę i gumkę po strzelankach bo syf jest straszny. No chyba że Ci nie szkoda kulek i gazu to możesz sobie wystrzelić te kilka magów.

Link to post
Share on other sites
A nie lepiej zamiast "docierać" po prostu wytrzeć szmatką lekko? To jest urok gbb na green gaz który jest strasznie usmarowany - ja zawsze czyszczę lufę i gumkę po strzelankach bo syf jest straszny. No chyba że Ci nie szkoda kulek i gazu to możesz sobie wystrzelić te kilka magów.

 

Już przecierałem ze 3 razy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...