Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arend

Weteran
 • Content Count

  1368
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

20009 profile views
 1. Sądzę że te dwa i pół roku temu sinjids2 tak zrobił.
 2. Parametry są dobre, acz nie pamiętam jak z gabarytami. Znaczy czy wejdzie do repliki. Musisz porównać wymiary. Na 2200mAh powinieneś sporo postrzelać. A przy okazji nie ograniczaj szukania do sklepów z gratami asg. Taniej ( czasami nawet sporo taniej) znajdziesz te pakiety w sklepach modelarskich. Tylko trzeba będzie kupić i zainstalować odpowiednią złączkę ( tu uważaj aby nie zamienić plusa z minusem bo możesz zniszczyć akusa).
 3. Dobra ładowarka ma zawsze sens. Szczególnie jakaś uniwersalna ładująca więcej niż jeden typ aku. Ja mam Imaxa B6 i jestem z niego zadowolony. Bo te "ładowarki" dorzucane do zestawów z replikami to straszna lipa. A sam aku. Tu już bez wrzucenia na pomiar pojemności to ciężko cokolwiek powiedzieć. W każdym razie Wzór na czas ładowania aku to T=1/4 C/I gdzie T to czas ładowania, C to pojemność aku a I to prąd ładowania. Poszukaj też o akusach na Forum, jest spory dział ich dotyczący. Pomoże ci wyszukać coś w dobrym stosunku cena/możliwości.
 4. Nie bardzo pamiętam jakiej tam jest wielkości bateria ale spokojnie możesz wpakować tam 7,4v LiPo. Do tego jakiś klon Imaxa B3 ( znaczy ładowarka) i będziesz miał zasilanie do zabawy.
 5. Prawdę mówiąc to dość średnia replika i jako sprzęt do gier niestety jest on niewystarczający. Ale jako ubijacz puszek i do radochy z walenia seriami w terenie to da radę. Z akcesoriami nie ma problemu bo jest on wyposażony i w standardowe szyny montażowe a i zarówno napęd jak i zasilanie są standardowe więc nie będzie problemu ani z częściami ani z tuningiem. Tylko jest jeden problem. Jako że jest to używka a ty się nie znasz na sprzęcie jest to zakup ryzykowny. Nie wiesz w zasadzie w jakim stanie jest replika, nie wiesz ile kulek przepuściła i co jej może dolegać. A sprawdzić to m
 6. O ile kojarzę to chyba nie ma sensownego AEPa z tym bajerem. Z tych dwu wskazanych jedynie wyrób Tokio Marui da się sensownie pobawić bo to zasilane bateriami AAA cudo od Umareksa to niestety straszne padło jest. Unikaj wszytkich elektrycznych pistoletów zasilanych batkami AAA. A co jeszcze, cymy serii cm1xx ( czyli oparte na gearboxie cymoglocka0 czyli elektryczny glock 17, colt 1911, usp, oraz podobne innych firm. Czemu? Wszystkie te AEPy można albo używać na fabrycznych akumulatorkach albo niedużym pieniądzem stunować o mosfet i dostosować do zasilania z małych akumulatorów
 7. arend

  Mp5 src

  Miłego czytania. CM04 https://wmasg.com/pl/forum/search/?q=mp5 cyma SR5 https://wmasg.com/pl/forum/search/?q=SRC SR5 G&G https://wmasg.com/pl/forum/search/?q=EGM A4 STD Osobiście o ile by mnie było stać brałbym G&G bo Firma przyzwyczaiła do jakości wykonania. Choć szukałbym modelu bez blowbacku ( bo moim prywatnym zdaniem w elektrykach jest to zbędny bajer). Z drugiej strony wszystkie te repliki pozwolą na bezproblemową zabawę.
 8. Pewnie z powodu że temat się wyczerpał po dwu latach niepisania w nim.
 9. Wszystkie ( no prawie wszystkie) twoje wymagania sugerują wiatrówkę. Choć i z realistycznie działającymi manipulatorami wiatrówkę też się da pewnie kupić ( bardziej siedzę w długich pca niż w krótkich pcp). Sądzę też że wiatrówka dłużej wytrzyma bo intensywnie eksploatowane gazowe repliki asg (zwłaszcza na co2) mają tendencję do awarii ( w dwa lata intensywnej zabawy w AIPSC zastrzelałem dwa klocki weiteha , jednego meistera i dwie Hicapy ( nie pamiętam czyjej roboty). i chyba ze trzy składaki z tanich matek (głównie army) Więc albo wykładasz kasiorkę na solidne repliki przygotowywane d
 10. Moim zdaniem nic nie zapewni większego funu młodzierzowi niż AEP. Fakt nie jest to zabawka najtańsza ale trójka moich dziesięcioletnich komandosów ( dwójka siostrzeńców i sąsiada)odstawiła w kąt i pompkę DE i atrapy kałaszy kiedy odkryła aepowego skorpiona, mp7 i elektroglocka. Cena niestety porównywalna będzie z tatową wiatrówką, ale założę się że tata też szybko młodemu zabawki nie odda.
 11. Akurat w ASG można sobie pozwolić na nieco niższą odporność mechaniczną. Nasze repliki nie tłuką jak sprężynowe wiatrówki czy broń palna. Moim priorytetem jest jakość obrazu. A i mój DOE spokojnie trzeci rok siedzi na kbksie ( choć z przyczyn wiadomych dużo już nie strzelam). Coć lubię jak przez szkło widać cel a nie mgłę i odblaski.
 12. Te "Lapersy" za 500-700pln to brandowane chińczyki. Nie są one szczególnie tragiczne ale to klasa Delty Optical które to lunety można kupić trochę taniej. Owszem mogą się sprawdzić na wiatrówce, replice asg czy nawet kbksie, ale do nawet przyzwoitej optyki na broń palną to im trzech klas brakuje.
 13. Mam wrażenie że tu nie bardzo chodzi o psucie ( choć komplikowanie mechanizmu temu sprzyja) ale o bezsens tego rozwiązania. Rzeczony "blowback" raczej klekocze tylko (jak i wszystkie znane mi systemy ebb) ani nie brzmiąc ani nie generując drgań podobnych do odrzutu amunicji mocniejszej niż 22short. Acz jak kto lubi.
 14. Maxym0955 jeżeli nie masz znajomego kogoś kto oceni używkę to lepiej o nich nie myśl. Na używkach się można naciąć.
 15. Znajdę to wrzucę, ale ostatnio nie mam czasu na poszukiwania.
×
×
 • Create New...