Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arend

Weteran
 • Content Count

  1372
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

20179 profile views
 1. W zasadzie masz już co najważniejsze. Miłej zabawy. PS spraw sobie nakolanniki i rękawiczki z pełnymi palcami. Klęknięcie na kamień się odczuwa, trafienie w palce też. Na początek wystarczą ci nakolanniki rowerowe czy budowlane. Rękawiczki w zasadzie też.
 2. Prawda jest taka iż nawet jak strzelasz z lewej pozycji to i tak łuski cię nie poparzą. Kwestia ogarnięcia manipulatorów. Co nawet w AK przychodzi szybko ( też strzelam z lewej pozycji mimo iż jestem praworęczny).
 3. Pierwszą rzeczą w jaką powinieneś się zaopatrzyć to okulary ochronne. Nawet jeżeli jeszcze nie kupisz własnych zabawek.
 4. P90 jest wybitnie oburęczne, o ile pamiętam g36 też.
 5. Kuba to jest bardzo przyzwoity pistolet do początkowego strzelania. Niedrogi, małogazorzerny, przyzwoicie celny. Hopa ma ustawionego fabrycznie na stałe. Oprócz asg nadaje się do strzelana do puszek, ale jak każdy 6mm kulkowiec niestety nie bardzo się nadaje do strzelania do tarczy. Jeżeli puszkodynamika czy inne cele "reaktywne" to tak, jeżeli tarcza to wiatrówka. I to też z lufą bruzdowaną i śrutem diabolo a nie lufy gładkie i 4,45 kulki.
 6. A tu poszukaj https://wmasg.com/pl/forum/forum/168-lokalne-środowiska-airsoftowe/
 7. A tu patrzyłeś? https://wmasg.com/pl/forum/forum/18-małopolskie/ Pamiętaj też aby kontaktować się z organizatorami strzelanek. Niektórzy źle patrzą na obecność niepełnoletnich.
 8. Pójdziesz na strzelankę to sobie popatrzysz jak ludzie mają pokonfigurowane i chwyty i optyki. I sobie może coś wymyślisz. A co do majstra to niestety w twojej okolicy nie znam żadnego.
 9. Wikhtor 88 skąd jesteś, może się jakiegoś serwisa poleci. A w temacie ochrony oczu to ważne aby były atestowane. Atest pozwala na dochodzenie praw w przypadku jak coś się stanie. A model......... Ja też używam Bolli X800. Ale i Uvexów I-Vo, MSA Altimeter, Bolli Silum...... Rada. Wpadnij do jakiejś dobrze zaopatrzonej hurtowni bhp i pomierz okularki w klasie ochrony F lub FT lub gogle w klasie B. Te które ci przypasują sobie kup. PS Nim postawisz optykę a replice naucz się używać przyrządów mechanicznych do strzelania w ruchu do ruchomych celów. No i znajdź kogoś kto pokaże ci jak ust
 10. Zdecydowanie Rk nawet jeżeli trzeba by ciut więcej zapłacić. Lepsze wykonanie, lepsze bebechy, więcej części i akcesoriów. Rodzina Cymy 028 mimo iż też fajna jest dość starym systemem TM i ma mniejszy potencjał modyfikacyjny.
 11. P90 cymki miałem. Przyjemna replika acz do lasu takie średnie. Krótka lufa, niedużo efpeesów i dość duża szybkostrzelność dedykują do cekuba. Acz można podciągnąć mocy, dłuższą lufę ukryć w tłumiku czy przedłużce lufy zewnętrznej...... Praktycznie to samo dotyczy MP5 JG choć jakościowo znacznie gorsze od cymki. Z tego co wiem G3 JingGonga jest raczej biedne. Cienki gerbox, bieda z magami, mało akcesoriów. A i dość awaryjny ten V.2 JG jest I moja rada dana z dobrego serca. Na początek kup replikę jak najmocniej standardową. Czemu. Bo jest do niej w pytę tanich części. Bo jest do niej w p
 12. Kałasze Cymy nie są w całości stalowe. Ale to niezłe i sprawdzone repliki.
×
×
 • Create New...