Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogień ciągły = Ogień pojedyńczy


Recommended Posts

Witam,

mam taki problem, a mianowicie. Jak przełączam replikę na ogień ciągły, to owszem replika strzela ale wystrzeliwuje 2 -3 kulki i kolejne 2 strzały to tak jakby nie podawało kulki, później znowu 2- 3 kulki i dziura. I tak w koło panie Macieju. Nie wiem czy to wina magazynka czy może czegoś innego .

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam Przemek

Link to post
Share on other sites

Wg mnie na pierwszym, najłatwiejszym miejscu do sprawdzenia to magazynek. Jeśli masz możliwość to wepchnij inny od kogoś, może twój już nie wyrabia. Jeśli jednak nie mag, a masz sporego rofa to może się zdarzyć że będzie ci potrzebny "Gear Sector Clip". Jednak zamiast kupować na zaś, nadal przypuszczając zbyt duży rof, podepnij batkę o nieznacznie mniejszym napięciu co zmniejszy rofa. Jeśli wtedy będzie dobrze pluło to potwierdzi potrzebę Gear Sector Clip'a.

Link to post
Share on other sites

Opozniacz popychacza to sie nazywa - zaklada sie na zebatke tlokowa - dzieki temu dysza dluzej jest w tylnym polozeniu i kulka ma wiecej czasu dostac sie do komory.

Sprawdz tez czy komora nie jest przesunieta troche - wtedy kulki ciezko wchodza i moga nei podawac.

Moze masz za duzego rofa i dlatego nie nadarza podawac.

Moze masz za mocno wysuniety i za twardy (gumka systema) kolnierz gumki i on blokuje kulki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...