Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam.

Mam do was kilka pytań, a mówiąc was mam na myśli głównie ludzi z doświadczeniem w modyfikowaniu R17 od ARMY. Po pierwsze, czy wiecie, czy do tego glocka produkowane są gdzieś magazynki długie (25) tak jak w 18C w standardzie albo czy będą pasowały od innych producentów np. 18C z KJW. I czy można zamontować "pod" pistoletem chwyt taktyczny?

Druga sprawa, czytałem o modyfikacji tego pistoletu, jakoby mógł on strzelać ogniem ciągłym. Na czym polegałaby ów modyfikacja i jakie koszta/ryzyko by się z nią wiązały?

Link to post
Share on other sites

ad1: Są 50 kulkowe kosztują 47 dolków za sztukę

ad2: nie magi systemu KJW nie pasują do TM i jego klonów ( ClassicArmy, Army, Meister) i odwrotnie magi TM nie są zamienne z KJW

ad3: na szynę glocka da się nazunąć chwyt tego typu http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...arder-2130.html

pod warunkiem że dopasujesz mu szczęki pilnikiem(trzeba podpiłować około milimetra więc warto kupić taki chwyt z szajsplastiku na alledrogo

ad4: Modyfikacja taka polega na spiłowaniu zęba szyny spustowej (moze się okazać że jeżeli spiłujesz za mało strzela normalnie a jak za dużo wywala cały magazynek bez możliwości kontroli)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...